Yasuo Eşya Dizilimi Tavsiyeleri

Shao Kahn

Hectopat
Yer
İstanbul/Bahçelievler
Daha fazla  
Meslek
Dövüşçü :D
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz Yasuo adlı şampiyon TR serverinde çok kullanılmakta ve çok çeşitli eşya dizilimleri var. Kimisi ilk mahvolmuş kralın kılıcı alıyor, kimisi ilk hayalet dansçı. Benim sorunum şu ki örneğin Yasuo vs. Yasuo oynarken nasıl bir eşya dizilimimiz olmalı ? Koridorda Ap bir şampiyona karşı oynuyorsak veya tank bir şampiyona karşı oynuyorsak ne tür biz eşya dizilimimiz olmalı ?

İlk Başta Statik Kas Ama İlk Önce Farm Yapmaya Bak Sonra Ebedi Kılıcı Kas Sonra Eğer Canını Çok Harcıyorsa KanaSusamış Sonra Ayakkapı Ve Vahşi Haydra Sonra Bunları Kas Tek Atıcan :D

İlk Başta Statik Kas Ama İlk Önce Farm Yapmaya Bak Sonra Ebedi Kılıcı Kas Sonra Eğer Canını Çok Harcıyorsa KanaSusamış Sonra Ayakkapı Ve Vahşi Haydra Sonra Bunları Kas Tek Atıcan :D
Dostum doğru diyorsun ama ya karşıda beni gerçekten fazla dürten bir şampiyon varsa ? Yani şu oyunda item dizmeyi de tam anlamıyla çözebilirsem her şey tam olacak :D

o zaman rakip ap veya ad onun durumuna göre savunma itemleri çık tavsiyelerden çıksan da olur dert etme. tavsiyeleri çıkmak istemiyorsan kendin özelliklerini okur hangisi işine yararsa onu çıkarsın bence kendi buildini kendin yap :D en iyisi öyle.

o zaman rakip ap veya ad onun durumuna göre savunma itemleri çık tavsiyelerden çıksan da olur dert etme. tavsiyeleri çıkmak istemiyorsan kendin özelliklerini okur hangisi işine yararsa onu çıkarsın bence kendi buildini kendin yap :D en iyisi öyle.
Benim yaptığım en büyük hata örneğin karşımda vladimir morgana gibi ap herolar varsa hiç sihiriçen falan çıkmadan direk statik ebedi kanasusamış çıkıyordum klasik yasuo buildi yani :D

o zaman kendini alıştıracaksın değişik buildlere klsik çıkmayacaksın rakibe göre hareket edeceksin lakin gerideysen rakipten güçlüysen sorun olmaz istediğin buildi çıkabilirsin :D kim ne derse desin buildine işini görüyorsa devam :D

o zaman kendini alıştıracaksın değişik buildlere klsik çıkmayacaksın rakibe göre hareket edeceksin lakin gerideysen rakipten güçlüysen sorun olmaz istediğin buildi çıkabilirsin :D kim ne derse desin buildine işini görüyorsa devam :D
Yaklaşık 2 senedir hiç bıkmadan Yasuo oynuyorum ve hep klasik build çıktım.En büyün hatam zaten buydu belkide eşya dizmeyi gerçekten bilseydim şu an Faker gibi olurdum :D :D :D

kafana takma böyle şeyleri kimseyle konuşma sanki karakter denemeye girmişsin gibi build dene insanları boşver şimdi kendine güzel bir build bul tabi tr serverinde biraz zor her şeye kapalıyız yeniliklere bile ama napacaksın bizim ülkemizde böyle çolukçoçuk dolu.

kafana takma böyle şeyleri kimseyle konuşma sanki karakter denemeye girmişsin gibi build dene insanları boşver şimdi kendine güzel bir build bul tabi tr serverinde biraz zor her şeye kapalıyız yeniliklere bile ama napacaksın bizim ülkemizde böyle çolukçoçuk dolu.
Malesef, ama ben onlarla anlaşmayı öğrendim. Artık zamanla o kadar çok karşılaşıyorsunuz ki çözüyorsunuz kişiliklerini. Geçende karşımda Yasuo vardı, adam ilk mahvolmuş çıktı diye anası babası kalmadı adamın :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı