Neden Feminizm'den nefret ediliyor?

Insan esitligi uzerinden yola cikan tum ideolojiler ahmakcadir. ( Feminizm , komunizm, egaliteryanizm vs )

Hic kimse esit degildir. Kadin - erkek esit degildir. Ayni aile icindeki cocuklar dahi anne baba gozunde esit degildir. Kendimizi birbirimize es varliklarmisiz gibi kandirip sacma sapan tavirlar icine girecegimize bireylerin farkliliklarini kabul edip bunun uzerine politikalar yurutmek cok daha akilcidir.

Buna tek karsi arguman kanunlar onunde esitlik olabilir ki, kanunlar da insanlarin esitligini degil sadece yasalarin uygulanmasi konusundaki notr tavri dikte edebilir. Kaldi ki hic bir ulke hukukun ustunlugunu %100 saglayamaz, cunku gunun sonunda her zaman bazi insanlar daha esittir.

Feminizm, erkek ve kadın eşitliği.
Feminazi, ise kadınların üstün olduğu bir dünya.
Ve Türkiye de feminizm değil feminazilik var.
Çoğunluk olarak. İstisnalar kaideyi bozmaz.

Feminizim cidden eşitçilik olsaydı adı feminizm olmadı. Adında bile kadınlara daha yönelik olduğu anlaşılıyor. Ayrıca özünde güzel gözükse bile mantıksız. Çünkü kadin ve erkek asla eşit olamaz. En fazla iki tarafa da adaletli davranılabilir. Şuanki feministlerin çoğu ise adelet kavramına zaten erkekler üstün görülüyor erkekleri salla kadınlara ayrıcalık tanınsın kafasındalar.

Feminizm normalde iki cinsiyetin de eşit haklara sahip olmasını amaçlarken günümüzdeki birçok feminist grup kadın düşmanı kadınlarla dolu. Dünyanın dört bir köşesinde erkekler kadınları, kadınlar erkekleri öldürüyorken çıkıp ''Yeni iPhone kadınların eline büyük geliyor.'' protestosu falan yapıyorlar. Bazı feminist grupları protestolarından erkekleri kovuyor, gördükleri erkeğe tecavüzcü diyor, cinsiyetçiliğin dibine vuruyor, bazı dediklerim de ne yazık ki çoğunluk konumuna geldi. Bir erkek olarak feministim, bunu hiçbir zaman saklamadım. İnsanlar feminizmden değil, feminazi mantığından nefret ediyor ama neyden nefret ettiklerini bile bilmiyorlar.

Noldu len :D Bir ufak titredin sanki :D Suç diye başım ağrır falan beni düşünmüşsün çok sağol, ama bence bu kadar abuk subuk fikirlerini ortaya serdikten sonra ben değil kendin hakkında endişelen :D

Hala senin gibi bir adam bu forumda fikir belirtebiliyor ve barınabiliyor. Helal olsun herkese, emeği geçen falan. Süpersiniz. Adam halkı kin ve düşmanlığa teşvikten suç işliyor, crackli oyun indirse daha çok tepki verirsiniz diyecektim de onu da yapmış. Hala barınıyor.
Ne oldu, geri adım attın :D Korktun sanırım 😆

Aynen, aynen. Halkı kin ve nefrete teşvik 😆 "Feministlerden nefret edin, yok edin onları, yakın" falan dedim sanki, korkmayın bu kadar. İsteyen istediğini düşünür, fikir belirttim.
Tabii seni de anlıyorum, karşıt fikirleri nasıl susturacağını şaşırıyorsun korkudan 😆

Bu arada evet, sen bir kadının ölme ihtimali 40 milyonda 1 iken onu yüzde 30 gibi gösteriyorsan abartıyorsun derim. Ah ama şu işe bak, yalan mıydı medyadaki "Kadına soykırım var" lafları? Tüh. Tabi medya, sorgulamayan insanlar için mükemmel bir araç. Maşallah 😆
1626685166851.png

Lütfen beni ifşalama abi 😆
1626685322854.png

Aynen, aynen. Ataerkil, dostum 😆

Arkadaşların yanlışı var kadınları üstün görme olayı siyasal feminizm.
Selamlar, neden Feminizm'den bu kadar nefret ediliyor? Madem Feminizm eşitçilik, insanlar neden nefret ediyor? Bu nefret duygusu fazlasıyla genelleme olmuyor mu? Evet biliyorum kimisi erkeklerden nefret ediyor ancak bazıları yüzünden hepsinden nefret etmenin yapılmış en büyük genellemelerden biri olduğunu düşünüyorum.
Ek olarak feministlik çıkma amacına bakın.

Havlayan köpek ısırmaz diye bir laf var.
Aa, zihnimi okumuşsun 😆

Aynen, ifade özgürlüğü:

1626692138711.png

dangalakça düşünceler ifade özgürlüğüne girmiyor
Allah, Allah? Buna sen karar veriyorsun herhalde :D
Senin erkek utandırma veya korkutma taktiklerin bana işlemez. Abartıldığını düşünüyorsam söylerim, bu kadar basit. Fikirlerim aşırı saçma bile olsa ortada bir hakaret veya halkı kin ve nefrete teşvik vb. yok. Tıpkı yukarıdaki ekran resmindeki gibi ;)

Ha ayrıca, tehdit suçtur:

1626692385409.png

1626692486749.png

Silindiği için bulunamayacağını düşünmüyorsundur umarım.

Her neyse, klavye başından insanları hapse attırmaya çalışmaya devam edebilirsin 😆

Yeni konular

Geri
Yukarı