Tencent'ten neden nefret ediliyor?

Yukarıdaki konuda olduğu gibi herkes Tencent'ten nefret ediyormuş. Oysaki adamlar alamayacağımız oyunları Epic Games aracılığıyla beleşe dağıtıyorlar. Neden bu nankörlük? Ne yaptı adamlar bilmediğim bir şey mi var?

Her şeyi ve herkesi satın alıp oyunları rezil ettiği için.

Örneğin Riot satın alındıktan sonra LoL MOBA oyunundan çok anime MMORPG olma yoluna doğru gidiyor.

Bir diğer örnekte PUBG Mobile, PC PUBG deneyimini yansıtacaktı sözde, ama bil bakalım ne oldu? Ağzına kadar bug dolu bir oyun, Roblox'tan daha kötü bir optimizasyon, sırf "bakın biz ban atıyoruz" demek için haksız yere atılan binlerce ban. Ağzına kadar Config dolu olması ve müdahale edilmemesi.
Ve tüm bunlara rağmen 2 günde bir yeni sandık ve kostüm getiriyorlar ancak 1.5 yıldır oyunda olan bugu kaldırmıyorlar :)

Bakın sadece tek 1 mobil oyundan ne kadar nefret etme sebebi çıktı. Buna PC + diğer mobil oyunlarınında dahil olduğunu düşün lütfen :D

Yukarıdaki konuda olduğu gibi herkes Tencent'ten nefret ediyormuş. Oysaki adamlar alamayacağımız oyunları Epic Games aracılığıyla beleşe dağıtıyorlar. Neden bu nankörlük? Ne yaptı adamlar bilmediğim bir şey mi var?

Firmaları satın alıyorlar ve aynı Zula gibi çoğu oyunu p2W yapıyorlar veya para sağmak makinesi.
Böylece seriler ölüyor, kendileri oyun dağatsalar bile ileride AC de veya CoD'da +9 silah, balta gibi şeyler gelirse şaşırmayın.
Tek korkum bu, bütün oyun piyasasını mobil oyunlara çevirecekler.

Riot'un hisselerinin tamamını aldığından beri LoL bir türlü iflah olmadı. Adamlar her şeyi alıp içine etmeye çalışıyorlar. Epic Games'den verdiği bedava indie oyunlar da umrumda değil.

Oynamaya çalıştım ama oynayamadım 😂

Oyuna S2 de başladım ilk hesabım ban yedi sonrasında başka bir hesap satın aldım S12 de birkaç turnuvaya katıldım cihazım kasa kasa sonra oyunu anime oyununa çevirdiler S15'te Fatih olup oyunu bıraktım ve ekibim hala oynuyor konuşuyoruz hala buglar düzelmemiş arkadaşlarım as 2 yıldız fakat bir anda araba sürerken yerin altına sıkışıp ölüyorlar herkeste Config var hileler biraz daha azaldı ama hala var bu kadar beceriksiz bir oyun firması olamaz oyuna sandık eklemekten başka bir şey yapmıyorlar.
Ayriyeten her şeyi satın alıp batırıyorlar.

Geri
Yukarı