Neden Galaxy S22 alınmalı?

SabriKeser

Hectopat
Yer
Aksaray
Daha fazla  
Sorum yukarıda yazıyor. 22 bin civarında neden S22 almalıyım?

Not: Fotoğraf çeken birisiyim ve efutbol 2023 gibi oyunlar oynuyorum.

Son düzenleme:
Premium, kucuk ve kompakt cihaz istiyorsaniz o fiyat araliginda S22 alabilirsiniz. Bunlarin yani sira 13 Pro ayarinda arka kamera paketine sahip ancak islemci paketinin gectigi uretim bandi nedeniyle pil performansi cok kotu.

Ozetle, cok yogun kullanim yoksa, amiral gemisi deneyimi yasayip iyi bir kamera istiyorsaniz ariyorsaniz alinir.

Fiyatına göre çok iyi bir cihaz bence, özellikleri ve güncelleme desteği, one uı arayüzünün başarılı olması gibi sayabilirim, tek eksisi bana göre bataryası onun dışında başarılı bir cihaz.

Alınmamalı. Içindeki Snapdragon 8 Gen 1 işlemci Samsung fabrikasından çıkma. Samsung fabrikaları işlemci üretme konusunda TSMC'ye göre zayıf.

Samsung tarafından üretilen işlemciler hem soba gibi ısınıyor hem de pil çok yiyor. Zaten kasa küçük ısıyı atamaz, verimsiz işlemciyle pil küçük olunca powerbankla gezmek zorunda kalırsınız. Başka telefon bakın derim.

Batarya sorunu var alınmamalı. Android istiyorsan S23 al fiyatlar arasında uçurum yok.

Alınmamalı. Içindeki Snapdragon 8 Gen 1 işlemci Samsung fabrikasından çıkma. Samsung fabrikaları işlemci üretme konusunda TSMC'ye göre zayıf.

Samsung tarafından üretilen işlemciler hem soba gibi ısınıyor hem de pil çok yiyor. Zaten kasa küçük ısıyı atamaz, verimsiz işlemciyle pil küçük olunca powerbankla gezmek zorunda kalırsınız. Başka telefon bakın derim.
Gidip xiaomi almak istemiyorum. Veya bu fiyatlara düşük model iphone da almak istemiyorum. En uygunu S22 gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı