Neden Galaxy S22 alınmalı?

S22 fiyatına göre en iyi cihaz açıkçası, kamerası oldukça iyi ve pili artık iyi gidiyor. 120 hz'de 7-8 saat ekran süresi alabilirsiniz tahminen, bu da oldukça yeterli demek bence. Ben bir telefona 21-22K verecek olsam bu kesinlikle S22 olurdu.

S22 fiyatına göre en iyi cihaz açıkçası, kamerası oldukça iyi ve pili artık iyi gidiyor. 120 hz'de 7-8 saat ekran süresi alabilirsiniz tahminen, bu da oldukça yeterli demek bence. Ben bir telefona 21-22K verecek olsam bu kesinlikle S22 olurdu.
120Hz’de 8 saat?

Alınmamalı. Içindeki Snapdragon 8 Gen 1 işlemci Samsung fabrikasından çıkma. Samsung fabrikaları işlemci üretme konusunda TSMC'ye göre zayıf.

Samsung tarafından üretilen işlemciler hem soba gibi ısınıyor hem de pil çok yiyor. Zaten kasa küçük ısıyı atamaz, verimsiz işlemciyle pil küçük olunca powerbankla gezmek zorunda kalırsınız. Başka telefon bakın derim.
Oyle bir anlatiyorsunuz ki sanki bosta 50 derece kasa sicakligi var cihazin. 8 Gen 1'in prime cekirdegi olan X2 kapali oldugu surece gayet serin calisiyor cihaz, yuk altina girdiginde isinmaya basliyor ancak buradaki tek sorun iPhone 13 gibi rakiplerine termal basarim konusunda geri kalmasi, yoksa kendi oznelinde oyle isinma sorunlu bir cihaz falan degil. X2'de ki seyler GPU icin de gecerli, o da cok yakiyor.

S22 alan adamin oyun odakli bir kullanimi olmayacagina gore, alinmaz demek dogru degil.

Fiyatına göre çok iyi bir cihaz bence, özellikleri ve güncelleme desteği, one uı arayüzünün başarılı olması gibi sayabilirim, tek eksisi bana göre bataryası onun dışında başarılı bir cihaz.
Donanım, kamera ve premium hissiyat için. Pil performansı kötü bir tek.
Premium, kucuk ve kompakt cihaz istiyorsaniz o fiyat araliginda S22 alabilirsiniz. Bunlarin yani sira 13 Pro ayarinda arka kamera paketine sahip ancak islemci paketinin gectigi uretim bandi nedeniyle pil performansi cok kotu.

Ozetle, cok yogun kullanim yoksa, amiral gemisi deneyimi yasayip iyi bir kamera istiyorsaniz ariyorsaniz alinir.
Genelde okulda olduğumdan dolayı fırsat bulamıyorum çok fazla bakmaya zaten. Benim için önemli olan gezmeye veya tatile gittiğimde kamerasının iyi olması ve telefonun donmaması. Lanet mi 9t telefona sahibim ve aşırı donuyor. İnceleme videosu izlediğimde oyunlarda bazen anlık fps düşüşü yaşandığını ve kameranın biraz yapay ama canlı renkler gösterdiğini söylüyor. Bu konuda içimde bir şüphe yok değil. Genelde efutboll 2023/boom beach/clash royale oynuyorum. Çok ağır oyun oynamıyorum telefondan.

Bende S22 kullanıyorum cıhaz premium olarak çok güzel tuttuğunuz zaman hissediyorsunuz ekran süresi ise en az 4.5 5 saat 120 Hz de 60 Hz de 6 saat gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı