Neden her gün CS:GO seçkin alınır mı konusu açılıyor?

Galeci96

Yoctopat
Forumu ne zamandır takip ediyorum. İstisnasız her gün CS:GO seçkin alınır mı? konusu açılıyor.
Acaba neden her gün bu konu açılıyor yani bilmediğimiz bir şey mi var? Hayır öyle abartacak kadar pahalı bir şey de değil?

Ben kötü bir bilgisayardan R5 5600G APU sisteme geçtim, yıllar sonra ilk defa CS:GO başlamak için sabırsızlanıyorum, hemen seçkin satın aldım. Ama bu bahsettiğim konunun her gün açılması ilginç geldi.

Forumu ne zamandır takip ediyorum. İstisnasız her gün CS:GO seçkin alınır mı? Konusu açılıyor.
Acaba neden her gün bu konu açılıyor yani bilmediğimiz bir şey mi var? Hayır öyle abartacak kadar pahalı bir şey de değil?

Ben kötü bir bilgisayardan R5 5600G APU sisteme geçtim, yıllar sonra ilk defa CS:GO başlamak için sabırsızlanıyorum, hemen seçkin satın aldım. Ama bu bahsettiğim konunun her gün açılması ilginç geldi.

12TL'ye alsaydın 250TL çok gelirdi.

CS:GO için ve diğer popüler FPS oyunları için aslında hiç soru sormaya gerek yok çünkü kuralları oynanışı zaten çok basit fakat bizim millet duygusal yaklaşıp sineğin yağını çıkartmaya çalıştığı için evet nasıl ki hala format nasıl atılır ya da güncel Windows nasıl indirilir konusu açılır deniyor ise bu problem de aynı.

Bence gayet normal. Bunları nedense hep karadenizlierin açtığını düşürünüm. Girip bir konuya bakmaktansa kendi açıp üstüne de cevap bekliyorlar...

Birde hiç para vermeyenler var ben mesela 😁 bir aralar 21 level olunca direkt seçkin oluyordu hesaplar.
Ben onlardanım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bundan sonra her bu konu açıldığında bu videoyu atalım.

Geri
Yukarı