Neden her kategoride anket açılamıyor?

eneshlvc

Hectopat
Yer
Çorlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Anakart: ASUS PRIME B550M-K
• Ekran kartı: Inno3D GeForce RTX 4070 Twin X2
• İşlemci: AMD Ryzen 5 5600
• İşlemci soğutucusu: ID-COOLING SE-224-XTS
• Bellek: G.Skill Ripjaws V 2x16GB 3600MHz CL18
• SSD: Samsung 980 PRO 1TB
• Güç kaynağı: Aigo GP750
• Kasa: DarkFlash DLX21
• Monitör: ViewSonic VA3209-2K-MHD
• Klavye: Royal Kludge RK61
• Fare: Razer Basilisk X HyperSpeed
• Kulaklık: Samsung Galaxy Buds2
• Kontrolcü: Xbox 9. Nesil
Meslek
Öğrenci
Neden her kategoride anket açılamıyor? Güncellemeyle vs. eklenilmesi düşünülüyor mu?

Anket başlık kısmında var ama moderatörler kendi isteklerine göre paylaşımlarınızı değiştiriyorlar, başlığı değiştiriyorlar, mesajı değiştiriyorlar. Özgün içerikler yerine tek tip, kendi isteklerine göre içeriklere izin veriyorlar. İçerik değiştiği için sorduğun soru garipleşiyor. Sonra onu demek istemedime dönüyor. Geçenki paylaşımımda anket ekledim, onaylanırken kaldırıldı mesala. Dil bilgisi müdahalesini anlarım ama içeriği bırakın özgün kalsın!

Anket başlık kısmında var ama moderatörler kendi isteklerine göre paylaşımlarınızı değiştiriyorlar, başlığı değiştiriyorlar, mesajı değiştiriyorlar. Özgün içerikler yerine tek tip, kendi isteklerine göre içeriklere izin veriyorlar. İçerik değiştiği için sorduğun soru garipleşiyor. Sonra onu demek istemedime dönüyor. Geçenki paylaşımımda anket ekledim, onaylanırken kaldırıldı mesela. Dil bilgisi müdahalesini anlarım ama içeriği bırakın özgün kalsın!

Benim bahsettiğim anketlerin konu onaylanırken değiştirilmesi veya kaldırılması değil, konuyu açmam gereken kategoride anket seçeneğinin olmaması.

Hocam anakart kategorisinde anket olmaması daha mantıklı bu konuda bilgisi az olan insan bile işaretleyebilir. Mesaj atan ve öneri yapan birisine neden diye sorarsınız vs.

Hangi kategoride deniyorsun? Direkt onu yazsanız bir açıklama gelir elbet.

"Aksiyon / First Person Shooter" kategorisinde.

Hocam anakart kategorisinde anket olmaması daha mantıklı bu konuda bilgisi az olan insan bile işaretleyebilir. Mesaj atan ve öneri yapan birisine neden diye sorarsınız vs.

Haklısınız fakat anketi anakart kategorisine açmaya çalışmıyorum.

"Aksiyon / First Person Shooter" kategorisinde.

Haklısınız fakat anketi anakart kategorisine açmaya çalışmıyorum.
Ha pardon kusura bakmayın hastayım dikkatli okuyamamışım. Belli başlı kategorilerde olmaması (evrensel kategoriler mesela anakart kalitesi, işlemci gibi.) ama oyun gibi (öznel herkesin zevki farklı sonuçta) kategorilerde olmalı.

Ha pardon kusura bakmayın hastayım dikkatli okuyamamışım. Belli başlı kategorilerde olmaması (evrensel kategoriler mesela anakart kalitesi, işlemci gibi.) ama oyun gibi (öznel herkesin zevki farklı sonuçta) kategorilerde olmalı.

Katılıyorum.

Geri
Yukarı