Neden her şeyde RGB olmak zorunda?

ColonelOwl

Centipat
Yer
Tanrının Unuttuğu Yer
Daha fazla  
Bir şey almak istiyorum sade olsun şık olsun ama yok. Markalar illa RGB koyacak, pavyon gibi parlayacak, tuhaf tasarımlar olacak. Bir de "GAMER ÜRÜNLER" var. Adamlar ürün kaktıracağız diye yapmadıkları şey yok. Piyasada fiyatını haketmeyen o kadar ürün var ki çıldırmamak elde değil.

1614601033743.png🥰

Bir şey almak istiyorum sade olsun şık olsun ama yok. Markalar illa RGB koyacak, pavyon gibi parlayacak, tuhaf tasarımlar olacak. Bir de "GAMER ÜRÜNLER" var. Adamlar ürün kaktıracağız diye yapmadıkları şey yok. Piyasada fiyatını haketmeyen o kadar ürün var ki çıldırmamak elde değil.
İşte insanlara güzel gözüksün alsınlar diye. Normal bir Beyaz ışık olsa RGB kadar ilgi çekmeyeceğini biliyorlar.

Hak eden ürünler var hak etmeyenler var, aslında bilindik üreticiler RGB ışıklandırmayı pek fazla abartmıyor. RGB dayatmasını Gamepower ürünlerinde sıkça görebilirsiniz.
Casper'ın sevdiğim monitörleri vardı sade şık ve hızlı ama onlarda o tasarımı bırakıp ışıklı mışıklı tuhaf aydınlatmaya geçti. Viewsonic'in kaliteli ürünleri de aynı konudan muzdarip, MSI'ya girmek istemiyorum. Bir tek BENQ hoşuma gidiyor o da pahalı 😢

Geri
Yukarı