Neden herkes JBL kulaklık kullanıyor?

Ben şöyle bir şey daha düşünüyorum biliyorsunuz JBL yan sanayii ürünü çok var ve orijinal kulaklığa göre yarı fiyatına acaba millet yan sanayii kullandığı için mi JBL'i herkes kullanıyor zannediyoruz?

Orijinal JBL'ler zaten ucuzdu dostum hala ucuzdur belki bakmadım zamanında herkes aldı kullandı sen niye buna bu kadar takıldın ki 😂

Ben şöyle bir şey daha düşünüyorum biliyorsunuz JBL yan sanayii ürünü çok var ve orijinal kulaklığa göre yarı fiyatına acaba millet yan sanayii kullandığı için mi JBL'i herkes kullanıyor zannediyoruz?

JBL hem kaliteli hem ucuz hem de kullanışı kolay kısacası bu

Arkadaşlar, bir dışarı çıkıyorum herkeste JBL kulak üstü kulaklık var. Bedava falan dağıtıldı da bizim haberimiz mi yok? Siz ne düşünüyorsunuz?
Biraz topluluktan kaynaklanıyor hocam. Herkes ayakta dururken biri oturursa herkes oturuyor. Yani insanlar garip görünmeyelim diye alıyorlar başkalarında görünce. Kısaca moda sanıyorlar ama bu yanlış

Biraz topluluktan kaynaklanıyor hocam. Herkes ayakta dururken biri oturursa herkes oturuyor. Yani insanlar garip görünmeyelim diye alıyorlar başkalarında görünce. Kısaca moda sanıyorlar ama bu yanlış

Doğru diyor her insan zengin gibi gözükmek için alıyor zaten

başka bir cevabı yoktur heralde

Her insanın aslında dış güzelliğin değil temiz kalp ve iç güzelliğe ihtiyacı var ama sırf daha çekici gözükmek için alıyorlar

Yeni konular

Geri
Yukarı