Rehber JBL düşük bütçeli kulaklık neden alınmamalı ve yerine ne alınmalı?

Hepsiburada'dan almıştım Kara Cuma indirimlerinde (satıcı da hb idi). 5-6 gün kadar kullandım, daha sonra iade talebi oluşturdum ve kargo şubesine gidip kargoladım. Kutuda da çok küçük bir yırtık vardı ama sorun çıkmadı.

Bende dün sipariş verdim ve elime yeni ulaştı. Yaklaşık 2 saattir test ediyorum ama aradabir dip ses giriyor gibi oluyor. Sesine tam olarak alışamamadım, onun haricinde kulaklık güzel ve herhangi bir ağırlığınıda hissetmiyorum.

Bende dün sipariş verdim ve elime yeni ulaştı. Yaklaşık 2 saattir test ediyorum ama aradabir dip ses giriyor gibi oluyor. Sesine tam olarak alışamamadım, onun haricinde kulaklık güzel ve herhangi bir ağırlığınıda hissetmiyorum.
video duraklattıkdan sonra 3 4 saniye diop ses olur kesilir video izlerken kısık sesde &30 sevieysi gibi video hareket halinde isede duyarsınız ama alışırsınız da

Video duraklattıkdan sonra 3 4 saniye diop ses olur kesilir video izlerken kısık sesde &30 sevieysi gibi video hareket halinde isede duyarsınız ama alışırsınız da.

3-4 saat kesintisiz müzik dinleyen biri olduğum için aynı testi bu kulaklığa da yaptım şu an sanırım kulaklığa verdiğim paranın hakkını alıyor gibiyim. Çünkü öyle bir zamana denk geldim ki bütçeme göre yeni kulaklık almak için elimde 2 seçenek vardı. Ya JBL BT 510 t ya da bu kulaklıktı.

3-4 saat kesintisiz müzik dinleyen biri olduğum için aynı testi bu kulaklığa da yaptım şu an sanırım kulaklığa verdiğim paranın hakkını alıyor gibiyim. Çünkü öyle bir zamana denk geldim ki bütçeme göre yeni kulaklık almak için elimde 2 seçenek vardı. Ya JBL BT 510 t ya da bu kulaklıktı.
Ne kadar ücrete satın aldınız? Sizdede bu dediklerimden var mı mesela bazen videolarda hafif tık sesi,ve video izlerken bazen anlık hafif cızırtı ve başınızı öne ve aşağı sallarken hafif bi ses gelmesi

Ne kadar ücrete satın aldınız? Sizde de bu dediklerimden var mı mesela bazen videolarda hafif tık sesi, ve video izlerken bazen anlık hafif cızırtı ve başınızı öne ve aşağı sallarken hafif bir ses gelmesi.

Videolarda herhangi bir cızırtıya rastlamadım(Netflix'te dizi film ve YouTube'da klipli şarkı izlerken). Kulaklık dün elime ulaştığında denerken dediğinizi çok nadir yaşadım kafamı hafif oynattığımda ses te bir değişiklik oldu sonra düzeldi. Şu an tekrardan yaşamadım o durumu. 499 TL'ye aldım Hepsiburada'dan.

Videolarda herhangi bir cızırtıya rastlamadım(Netflix'te dizi film ve YouTube'da klipli şarkı izlerken). Kulaklık dün elime ulaştığında denerken dediğinizi çok nadir yaşadım kafamı hafif oynattığımda ses te bir değişiklik oldu sonra düzeldi. Şu an tekrardan yaşamadım o durumu. 499 TL'ye aldım Hepsiburada'dan.
Suanki fiyatına göre cok iyi almışsınız teşekkür ederim bir an korktum sadece bende mi var die kronik mis teşekkürler bi sorunuz olirsa seve seve sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı