Neden herkes zor rank atlıyor?

yasNbae

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı olmak isteyen bir liseli
Girdiğim maçlarda ki herkesin en az 800 saati var ve halen Silver ve nova hepsi, neden böyle oluyor? 35'e yakın saatim var ve ekte gözüktüğü gibi bir Rank'ım var.

1593856829171.png

Girdiğim maçlarda ki herkesin en az 800 saati var ve halen Silver ve nova hepsi, neden böyle oluyor? 35'e yakın saatim var ve ekte gözüktüğü gibi bir Rank'ım var.

Eki Görüntüle 607094
Sizin ki 10 maç kazandığınızdan olabilir mi? Benim arkadaşım 10. kazanışında Nova 4 olmuştu ama Silver 5'e geriledi.

Mesele çok saatin olması değil. O kadar saat oynayıp, oynadığın maçlardan bir tecrübe edinememek. Bu belirttiğin Silver oyuncular onlardan muhakkak.

Birincisi, oyunu sadece kafa dağıtmak ve vakit geçirmek için oynuyorlar, yani ciddiye almıyorlar. Kötü info veriyorlar, bencil oynuyorlar, takım oyunundan çok uzaklar, gelen infoya dikkat etmiyor, spray hiç çalışmıyorlar, nişan hiç çalışmıyorlar. Oyundan arkadaşlar edinip eğer takım kurmaz isen, rastgele lobi ile rank almak da çok zor. Aralarında daha iyilerini hak ederler de var ama sıkışıp kalıyorlar.

Oyunu 2015 yılının başlarında aldım. O zaman bu kadar çok oyuncusu yoktu ve Rank atlamak çok kolaydı. Ben 10 maç kazandıktan sonra Nova 4 ile başlamıştım ve hesabım en fazla Legendary Eagle Master görmüştü. Ama şimdi arkadaşlarla öylesine oynamak için indirdiğimde nova 1 falan oluyorum. Oyuncu sayısı artık çok ve berbat oyuncular oluyor yada ben ve arkadaşlarım gibi ciddi değilde öylesine oynuyorlar.

Birincisi, oyunu sadece kafa dağıtmak ve vakit geçirmek için oynuyorlar, yani ciddiye almıyorlar. Kötü info veriyorlar, bencil oynuyorlar, takım oyunundan çok uzaklar, gelen infoya dikkat etmiyor, spray hiç çalışmıyorlar, nişan hiç çalışmıyorlar. Oyundan arkadaşlar edinip eğer takım kurmaz isen, rastgele lobi ile rank almak da çok zor. Aralarında daha iyilerini hak ederler de var ama sıkışıp kalıyorlar.
Lobiye hiç adam almadan solo MG'ye çıktım :D. Çok aim çalıştım, maçları genelde kazanıyorum. 428 saat oynadım.

Geri
Yukarı