Neden ID Cooling öneriyorum?

Bir şey demeyi unuttum. YouTube'da gezerken Direct Die diye bir işlem gördüm. Belki bilirsin. Onu yapmak da mantıklı değil mi daha iyi soğutma için?
İlk defa şimdi gördüm, bilgim yok hocam sallamak istemem. Yeni bir konu açın isterseniz.

İlk defa şimdi gördüm, bilgim yok hocam sallamak istemem. Yeni bir konu açın isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da denk geldim bende. Delid'den daha etkili soğutması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da denk geldim bende. Delid'den daha etkili soğutması.
Sağlıklı bir yöntem mi?

Ryzen 5 3500X kullanıyorum stok fanın silent sesi bile beni gıcık ediyor. Bu modellerden 350 TL bandında hangisini almalıyım. Kasam Corsair Carbide Spec Delta.
Kasanız 160mm hava soğutma destekliyor.
1619798828231.png

Attığım ürünler kasana sığıyor.

Kasanız 160mm hava soğutma destekliyor.
Eki Görüntüle 1000417

Attığım ürünler kasana sığıyor.

Bu ürünlerin sesi nasıldır acaba? Bir de dikkat ettim hep ID cooling öneriyordunuz. Bana neden bunlar önerdiniz merak ettim kasama sığmıyor mu acaba?

Bu ürünlerin sesi nasıldır acaba? Bir de dikkat ettim hep ID cooling öneriyordunuz. Bana neden bunlar önerdiniz merak ettim kasama sığmıyor mu acaba?
Kasanıza sığıyor ancak ID Cooling ürünleri zamlandı. 250 TL idi, 280 olmuş. Kasanıza sığıyor o ürünler de. Almak isterseniz yine alabilirsiniz.

Geri
Yukarı