Neden Ideapad Gaming 3 öneriliyor?

ibrahim45300

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Herkes başlıktaki notebooku tavsiye ediyor MSI, ASUS, Monster, Acer ne oldu bu markalara? Resmen akım haline geldi bu notebook sayfasında yarısı neredeyse Lenovo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü fiyat performans, dediğiniz markalarin o bütçede doğru düzgün ona yarışır performans veren veya sorunsuz cihazları yok.

Merhaba. Herkes başlıktaki notebooku tavsiye ediyor MSI, ASUS, Monster, Acer ne oldu bu markalara? Resmen akım haline geldi bu notebook sayfasında yarısı neredeyse Lenovo.

Bahsi geçen markalar ile Gaming 3'ün aynı donanımlara sahip cihazını karşılaştırınca aradaki fiyat farkına neredeyse 1 tane de dandikten öyle günlük kullanım için notebook ya da tablet falan alabiliyorsunuz hocam.

Kardeşim gerçekten fiyat performans bende Ideapad Gaming 3 kullanıyorum bende Ryzen 7 5800H RTX 3060 500GB M.2 SSD var çok kaliteli bir laptop bir tek SSD çok az geliyor 500GB az onun dışında çok kaliteli kesinlikle alınır.

Kardeşim gerçekten fiyat performans bende Ideapad Gaming 3 kullanıyorum bende Ryzen 7 5800H RTX 3060 500GB M.2 SSD var çok kaliteli bir laptop bir tek SSD çok az geliyor 500GB az onun dışında çok kaliteli kesinlikle alınır.

O kadar da kaliteli değil be hocam 😀.

Kasası esnemeyen bir plastik yani idare eder. Bazı modellerindeki adaptör sorunu dışında bir kronik problemi yok. Bu fiyata alabileceğiniz en sorunsuz ve sağlam cihazları lenovo satıyor.
O kadar da kaliteli değil be hocam 😀.
+1

Hocam aslına bakarsak kaliteli ama tabii bir MSI bekleme ya da bir Legion bekleme fiyatın agöre kaliteli benim PC'nin özellikleri Ideapad Gaming 3 de 21 k MSI MSI DA 25-27 k civarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı