Neden ifade bırakma yasağı 1 ay?

1 ay ifade bırakma yasağı almak için ortalığı birbirine katmak lazım. Bende bir ara yemiştim herhalde veya yiyen birini görmüştüm F5 attıkça yorumlar kızgın ifadesine boğuluyordu. Yerinde bir ceza, forum insana sinirini tutmayı öğretiyor valla.
Ben olabilir miyim hocam o kişi?

Bir kere ben de o yasağı yemiştim açıkçası zaten o sistemin artık bir anlamının kaldığını sanmıyorum. Çünkü eskiden alınan ifadelerin toplam sayısı ve çeşidi görülebildiği için en azından bir şeye hizmet ediyordu ama artık tamamen görsel olarak kalmış bir özellik forumda. İfade bırakamasan bile çok takma.

İfade atmasından rahatsız olduğunuz kişiyi engelleyebiliyorsunuz, ifade bildirimlerini engelleyebiliyorsunuz vs vs gibi seçenekler varken "ifade yasağı" gibi bir olay saçmalığın daniskası.

Rahatsız olan engellesin.

@OMFG EPIC alakası yok. Örneğin, ben buradaki tüm mesajlara kızgın atsam forum için de kötü duruyor. Bu arkadaş gibi kendi adaletini sağlamaya çalışanlar da olduğu için çok suistimal edilmeye müsait bir sistem. Siz de bu sistemi suistimal etmeyin, zor olmamalı :)

@OMFG EPIC alakası yok. Örneğin, ben buradaki tüm mesajlara kızgın atsam forum için de kötü duruyor. Bu arkadaş gibi kendi adaletini sağlamaya çalışanlar da olduğu için çok suistimal edilmeye müsait bir sistem. Siz de bu sistemi suistimal etmeyin, zor olmamalı :)
Atabilirsin, bu hak sana verilmiş. Forum için kötü duruyorsa forum sahibi düşünür bunu. Forum kurallarında dahi ifade kullanımıyla ilgili bir madde yok. Kime göre kötü neye göre kötü? Kime göre spam neye göre spam?

Geri
Yukarı