Neden imza bölümüne sisteminizi yazma gereksinimi duyuyorsunuz?

Bana bu forumdaki en saçma gelen şeylerden biridir bu imzaya sistemi yazmak. Sonuç olarak görgü kuralı diye bir şey vardır, herkes istediği sistemi toplayamıyor veya alamıyor kime neyi kanıtlama çabasındasınız acaba. Şimdi oradan biri çıkıp "Ferrarin olsa üstünü kapatır mısın?" diyecek ama bana kalırsa konunun bununla bir alakası yok. Bana kalırsa başlı başına görgüsüzlük ve bence foruma bununla alakalı düzenleme getirilmeli. Mesela kurallarda imza referans gösterilemez diye bir kural varsa bence bu da olmalı. Ha derseniz ki böyle bir kural gelmesin, o zaman sistemin toplam fiyatını da yazın tam olsun yerini bulsun.
Çok doğru. Yazmayın arkadaşlar. Görüp fena imreniyorum.

GT 1030 ile neyin gösterişini yapıyormuşum da haberim yok? İmza kısmı kişilerin istediklerini yazabilmesi içindir, ki burası da bir teknoloji forumu. Rahatsız oluyorsanız bakmayın.

2010 model GT310M laptopum abimde. Onu kullansam onu da yazarım RTX 3070 alsam onu da yazarım. Birisine batacağını hiç düşünmemiştim şu ana kadar. Komik gerçekten.

Profilindeki arabayı da kaldırır mısın? İnsanlar görüp imrenebilir, kendisinde olmadığı için üzülebilir. Biraz saygı lütfen.

Yeni konular

Geri
Yukarı