Neden insanlar kendi kullandığı eşyalarını savunur?

Makaleler
2
Yer
Türk Telekom Arena
Daha fazla  
Anlamıyorum ya. Arkadaşım da Rampage klavye, Gamepower mouse ve Gamepower kulaklık var. Babasının malıymış gibi savunuyor. Neymiş öbür modeller çöp. Dün Haqqus'un Discord Sunucusun'da biriyle karşılaştım. Neymiş? Rampage çok iyi, ben de güç kaynağı var patlamadı ve Rampage aslında çok iyiymiş ama biz ön yargılıymışız. Kalitesiz olduğunu söylüyorum, plastik kullandıklarını söylüyorum anlamıyor. Siz hiç böyle insanlarla karşılaştınız mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz hiç böyle insanlarla karşılaştınız mı?
Karşılaştım ancak yakın çevremi bu insanlardan seçmediğim için hiç umurumda değil.

Konuyu çocuğun yaşına bağlayacaktım ama elim varmadı, eşek kadar heriflerin de milyar dolarlık şirketlerin fanatiği olup ölümüne savunduğunu gördükten sonra...

- VW emisyon hilesi yapmış, milyar dolar ceza yemişler.

+ Vardır bir bildikleri abi.

- Tmm (🤬)

Anlamıyorum ya. Arkadaşım da Rampage klavye, Gamepower mouse ve Gamepower kulaklık var. Babasının malıymış gibi savunuyor. Neymiş öbür modeller çöp. Dün Haqqus'un Discord Sunucusun'da biriyle karşılaştım. Neymiş? Rampage çok iyi, ben de güç kaynağı var patlamadı ve Rampage aslında çok iyiymiş ama biz ön yargılıymışız. Kalitesiz olduğunu söylüyorum, plastik kullandıklarını söylüyorum anlamıyor. Siz hiç böyle insanlarla karşılaştınız mı?

Beyin kendini manipüle ediyor yoksa adam çok mutsuz olur.

Geri
Yukarı