Neden İntel?

AMD kötü değildir ama intel tarihe adını kazıtmış bir teknoloji devidir. Ayrıca intel tabanlı bilgisayarlara mac os x mavericks kuruluyor.

Tabii öyledir.
FX8350 yerine FX8320 yapıp artan parayla R9 270X almak varken değil mi?

Sapphire Hd7850 O.C. Gddr5 2Gb 256Bit Amd Radeon Dx11.1 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar 388TL
Asus R9 270X Directcu 2 Top 2Gb Gddr5 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar 547 TL

Tabii öyledir değil öyle, adam işlemci darboğaz yapmasın diye uğraşıyor sen işlemciyi düşür ekran kartını arttır diyorsun. Cevap vermem bile lütuf küstah tavrına...

Tabii öyledir.
HD7850, FX4300 ile bile darboğaz olmaz.

Siz şuna bilmiyorum onun için cevap veremiyorum deyin. Sizin gibi çok gelen geçen oldu bilmeden öneri yapan vs.

4 çekirdekli işlemcide AMD'nin çekirdek başına performansı düşük olduğu için sıkıntı yaratıyor, evet oyunlar günümüzde 4 çekirdekten fazlasını kullanamıyor ama artan çekirdekleri işletim sistemi ve ağ işlemleri arasında bölüştürülüyor buda oyun esnasında kare atlamalarının önüne geçiyor. Hadi bak şanslısın yine dediklerini ciddiye alarak cevap verdim :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı