Neden iOS Tercih Etmeliyim?

Android özgürdür çok sacma bence, buradaki özgürlük, hileler ve korsan oyunlar herhalde. Telefonla yapabileceğin şey belli, iOS ile yapamayacağın neyi Android ile yapabilirsin? Root atan kac kişi var? Ayrıca araştırmalarım sonucunda iOS'ta Jailbreak diye bir şey var ve root atınca telefonun garantisi gidiyor ama Jailbreak'te geri dönüş var. Neyse onlar benim için çok önemli değil ama artık Android kullanmayacağım.
Şöyle söylemelim Android 'de dokunduğunuzda çıkan sesten kameranın çekme sesine kadar değiştirebiliyoruz. Custom romlar ile telefonu istediğiniz tasarıma benzete biliyorsunuz. Her ne kadar Technopat korsana destek vermese de isteyenler için bedavaya oyun indirme seçeneği bulunuyor. Android öyle birşeyki telefonunun işletim sistemini bi nevi sen tasarlıyorsun.

Ne için kullandığına bağlı. IOS kapalı güvenli, Android açık ve özgür. Ha şuda var android telefonların tonca markası var lg samsung vsvs Iphone ise tek. Telefon yükseltmesi bu konuda çok rahat. Seçim tamamen kişiye kalmış.

Bence hangisin arayüzü sana uyuyor ise onu kullan hayatımda hiç Android kullanmadım şuanki telefonum iphone 5s ama kesin bir şekilde söyleyebilirim ki sıradaki telefonum kesinlikle bir Android olacak. iphone mumlun kalmadığım için mi yoo.. hayır gayette mutluyum sadece farklı bir şey denemek için.

Bence hangisin arayüzü sana uyuyor ise onu kullan hayatımda hiç Android kullanmadım şuanki telefonum iphone 5s ama kesin bir şekilde söyleyebilirim ki sıradaki telefonum kesinlikle bir Android olacak. iphone mumlun kalmadığım için mi yoo.. hayır gayette mutluyum sadece farklı bir şey denemek için.
Android de rom ile arayüzü kafanıza göre değiştirebilirsiniz.

Şöyle söylemelim Android 'de dokunduğunuzda çıkan sesten kameranın çekme sesine kadar değiştirebiliyoruz. Custom romlar ile telefonu istediğiniz tasarıma benzete biliyorsunuz. Her ne kadar Technopat korsana destek vermese de isteyenler için bedavaya oyun indirme seçeneği bulunuyor. Android öyle birşeyki telefonunun işletim sistemini bi nevi sen tasarlıyorsun.

@Silinen üye Jailbreak'i araştırmanızı tavsiye ederim. Neredeyse aklınıza gelen her türlü değişikliği yapabilirsiniz.

Profesyonel Android kullanıcısıysan IOS e bakmazsın bile dostum ;)

Jailbreak ile ilgilenen, sizin tabirinizle iOS'i profesyonel olarak kullanan biriside Android'e bakmaz diyecektim fakat bunu söylemek istemiyorum. İki platformunda kendine göre avantaj ve dezavantajları var. iOS ve Android farklıdır, bu şekilde karşılaştırmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.

@Silinen üye Jailbreak'i araştırmanızı tavsiye ederim. Neredeyse aklınıza gelen her türlü değişikliği yapabilirsiniz.

Jailbreak ile ilgilenen, sizin tabirinizle iOS'i profesyonel olarak kullanan biriside Android'e bakmaz diyecektim fakat bunu söylemek istemiyorum. İki platformunda kendine göre avantaj ve dezavantajları var. iOS ve Android farklıdır, bu şekilde karşılaştırmanın yanlış olduğunu düşünüyorum.

İOS'da da tasarımı değiştirmek için ufak şeyler var Jailbreak'da fakat android kadar büyük değişikler değil araştır dan kastınız buysa.

IOS kadar saçma sapan özelliklerle donatılmış insanı her türlü kısıtlamaya sürükleyen bir şeyi ben kullanmak istemem açıkçası bana göre Iphone kullanırken telefon beni aptal yerine koyuyor. Ben özgür Android i seçiyorum beni kısıtlayıp duran sevdiğin müziği rahat rahat atamadığım IOS u değil.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı