Neden iPhone 5C?

Talha sezgin

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, büyüklerim, küçüklerim sorum açıkça belli fakat neden o paraya android almıyorum diye bir soru sorarsanız ;
1.App Store'da 100 tl civarı uygulamam var.
2.Baya alıştım ve android telefona geçmek istemiyorum işin doğrusu.
3.Neden 5c tasarımını beğeniyorum bütçem ona yetebiliyor, gönül isterli iPhone 5s alabileyim ama malesef o kadar bütçem yok.

Onun yerine bulabilirseniz iPhone 5 ya da 2.el 5s almanızı öneririm.

5C alınmaz kardeşim o paraya @LTNeron arkadasımızın dedigi gibi ya 5 almalısınız yada 2.el 5s uzay grisi bakarsanız fiyatları daha düşüktür genelde

Şu okuduklarınızı görünce güldüm bayağı. İphone 5 ve 5c kullandım. Şuan 5c elimde ve gelip almasını bekliyorum müşterinin. @Talha sezgin kaça aldın öncelikle ? Keşke evet bütçen olsaydı da İphone 5s alsaydın ama olsun. Diğer arkadaşların dediklerine gelirsek, İphone 5c şuan daha iyi ve daha dayanıklı. Ben bizzat kullandım 2'sini de ve İphone 5c daha iyi olduğunu çok rahat söylerim. Dağlar kadar fark olmasada 2 telefon arasında, İphone 5'in üstün olduğu birşey yok. Eğer fiyatını da güzel şekilde aldıysan güle güle kullan ve İOS 9.1'i yüklemeyi bekle. Ama İphone 5s 2.el bulabiliyorsan onu al.

Bende kullandım kardeşim dayanıklık olarak en güçlüsü fakat baya kasmalar var 5S candır

Edit : 9.1 çıkmadan güncellemeyin hata yaparsınız. Bu arada ios 9'un multiasking deki görünümü iğranç androide benzemiş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı