Neden Kaspersky?

Egoistt

Hectopat
Makaleler
3
İyi forumlar. An itibarıyla Kaspersky hakkında yaptığım yorumdaki sözde "yanlış üslup kullanımı" nedeniyle yediğim susturma kalkmış durumda. Bu Kaspersky sevdasının nedenini merak ediyorum. Ama saçma AV test sonuçlarını falan göstermeyin, gerçek somut sebepler istiyorum. Hani öyle bir şey söyleyin ki diğer lisanslarımı iptal edip Key Code'ları çöpe atarak koşa koşa Kaspersky indireyim :D.

Not: Sanırsam bu açtığım son konu ve son mesaj olacak (eğer konunun açılmasına izin verilirse), kendinize iyi bakın, Windows 12 olarak geri döneceğim.:D

İyi forumlar. An itibarıyla Kaspersky hakkında yaptığım yorumdaki sözde "yanlış üslup kullanımı" nedeniyle yediğim susturma kalkmış durumda. Bu Kaspersky sevdasının nedenini merak ediyorum. Ama saçma av test sonuçlarını falan göstermeyin, gerçek somut sebepler istiyorum. Hani öyle bir şey söyleyin ki diğer lisanslarımı iptal edip Key Code'ları çöpe atarak koşa koşa Kaspersky indireyim :D.

Not: Sanırsam bu açtığım son konu ve son mesaj olacak (eğer konunun açılmasına izin verilirse), kendinize iyi bakın, Windows 12 olarak geri döneceğim.:D.

Hocam Kaspersky'i diğer anti virüsler'den ayıran özelliği hem güçlü bir anti virüs veri tabanı olması hem sistemi yormaması. Gerçekten virüs olan şeylere virüs diyor. O yüzden :D.

İyi forumlar. An itibarıyla Kaspersky hakkında yaptığım yorumdaki sözde "yanlış üslup kullanımı" nedeniyle yediğim susturma kalkmış durumda. Bu Kaspersky sevdasının nedenini merak ediyorum. Ama saçma av test sonuçlarını falan göstermeyin, gerçek somut sebepler istiyorum. Hani öyle bir şey söyleyin ki diğer lisanslarımı iptal edip Key Code'ları çöpe atarak koşa koşa Kaspersky indireyim :D.

Not: Sanırsam bu açtığım son konu ve son mesaj olacak (eğer konunun açılmasına izin verilirse), kendinize iyi bakın, Windows 12 olarak geri döneceğim.:D

Fanboyluk. Bu kadar net. Herkes güvende olduğunu sanıyor ama performans götürüsü verilerinizin satıldığı vs gibi şeylere hiç girilmiyor bu konularda sadece takım tutar gibi bu AV iyi şu AV iyi deniyor.

Windows 10 için defender yeterli. Başka AV kurmaya gerek yok artık ciddi diyorum. Eski bir Windows versiyonuna sahip makineniz varsa herhangi bir Anti virüsü kullanmanız yeterli yani aa bu çok iyiymiş bu çok daha virüs tutuyor gibi muhabbetler sadece ve sadece AV pazarının iştahını kabartan şeyler.

Siz zaten crack yazılım kullanıyor ve +18 sitelerde geziyor birde her yere USB bağlayıp kendi makinenize takıyorsanız Dünyanın en iyi AV'si bile sizi kurtaramaz. Her şey bilinçli kullanıcı olmakta başlıyor.

Düzenleme: Ahahahah bazılarının zoruna gitmiş hemen kızmışlar 🤣

Not: Sanırsam bu açtığım son konu ve son mesaj olacak (eğer konunun açılmasına izin verilirse), kendinize iyi bakın, Windows 12 olarak geri döneceğim.:D.

Bende de merak uyandırdın😂

Fanboyluk. Bu kadar net. Herkes güvende olduğunu sanıyor ama performans götürüsü verilerinizin satıldığı vs gibi şeylere hiç girilmiyor bu konularda sadece takım tutar gibi bu AV iyi şu AV iyi deniyor.

Windows 10 için defender yeterli.
Defender virüs olmayan şeylere virüs diyor ve hiç kaliteli değil bilgisayrıma trojan bulaştığında bulamadı.

Veritabanı aşırı geniş ve her gün güncelleme alıyor. Hemen hemen her türden zararlıyı yakalayıp temizleme kabiliyetine sahip. Arayüzü sade ve kullanışlı. Aktif koruma ve güvenlik duvarı konusunda da sektörde en iyilerin başını çeker ve tüm bu anlattıklarımı sistemi sömürmeden yapmakta. Yeterli mi?

Kaspersky hem güçlü hem de boşta RAM katili değil. Ve veritabanı geniş. Eğer Kaspersky istemiyorsan Bitdefender'e bakabilirsin. Benzer güçteler fakat sisteminizi daha çok yorar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaspersky gerçekten kaliteli bir AV yazılımı. Ücretli alacaksanız piyasada gözünüzü kırpmadan alabileceğiniz en iyi çözümlerden birisi. Ücretsiz versiyonuna da bir o kadar güvenirim.

Sosyal'deki Kaspersky sevdalıları ise bu işi ciddi anlamda abartıyorlar. Bir konuda "Standart ev kullanıcısı için Windows Defender yeterlidir." şeklinde bir yorum yaptığım ve bunu kanıtlarıyla da sunduğum için üstüme çullanmışlardı :).

Seveni çok, sevmeyenini pek göremedim. Kaliteli, performanslı, özellikle gerçek zamanlı izlemesi oldukça başarılı. Yalnızca bireysel değil, kurumsal anlamda da oldukça başarılı.

Kişisel bilgisayarımda Windows Defender kullanan biri olarak, iş için kullandığım cihazlarımda Kaspersky tercih ediyorum.

Geri
Yukarı