Neden kimse elektronik müziği sevmiyor?

Bass, lead melodi, akorlar ve Davul'daki tonlar bunların hepsi notalardan oluşuyor insanları yanlış yönlendirme dostum? Sen nerenle müzik dinliyorsun? Bana notası olmayan bir elektronik parça gönder

Sample olayını yaptığım kayıtlardan birini paylaşarak göstereyim örneğin;

Burada hiç bir nota yazmadım ve çalmadım. Disco pack olarak satılan bir Reason sound/sample paketinden faydalandım ve çeşitli sound dosyalarını belli sırayla armoni kalıpları içinde sıraya dizdim. arkadaşımın bana verdiği şarkı altyapısına yerleştirdim. Bunun üzerinde söylenen bir şarkı var. Onu sizinle paylaşmayacağım, telif sebebi ile.

Konu içinde hiç nota yazmadan yaptığım şarkı var. Paylaşmıştım.
Oluyor muymuş?

Sahi, sen ne üretip konuşuyordun?

Konu içinde hiç nota yazmadan yaptığım şarkı var. Paylaşmıştım.
Oluyor muymuş?

Sahi, sen ne üretip konuşuyordun?
Saygı göstermeden saygı bekliyorlar ya daha da saygısızlaşıyorum sayelerinde. Konuya başlarken yapıcı bir şekilde tavrım vardı ama şu an elektronik müziğe karşı olan tavrım daha da arttı.

Saygı göstermeden saygı bekliyorlar ya daha da saygısızlaşıyorum sayelerinde. Konuya başlarken yapıcı bir şekilde tavrım vardı ama şu an elektronik müziğe karşı olan tavrım daha da arttı.
Sevmem ama saygı duyarım herkes sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda.
Üretene saygılıyım ama "gerçekten üretene"...
Başkalarının ürettiği sampleları kopyala - yapıştır yaparak milleti söğüşleyene neden saygılı olacakmışım?

"Kardeşim" diye hitap ettiğin kişi öncelikle senden iki kat fazla yaşam tecrübesine, yüzlerce sahne ve kayıt deneyimine sahip. Kariyerinde iki tane stüdyo sahibi ve üçüncüyü açmak üzere. Senin yaşından fazla süredir de müzik ile uğraşıyor.

Önceki mesajımda dediğim gibi; Cehaletinle yarışamam.

"kardeşim" diye hitap ettiğin kişi öncelikle senden iki kat fazla yaşam tecrübesine, yüzlerce sahne ve kayıt deneyimine sahip. Kariyerinde iki tane stüdyo sahibi ve üçüncüyü açmak üzere. Senin yaşından fazla süredir de müzik ile uğraşıyor.

Önceki mesajımda dediğim gibi; cehaletinle yarışamam.

"kardeşim" diye hitap ettiğin kişi öncelikle senden iki kat fazla yaşam tecrübesine, yüzlerce sahne ve kayıt deneyimine sahip. Kariyerinde iki tane stüdyo sahibi ve üçüncüyü açmak üzere. Senin yaşından fazla süredir de müzik ile uğraşıyor.

Önceki mesajımda dediğim gibi; cehaletinle yarışamam.

Kesin bunlar yaşanmıştır. Grammy'e aday mı gösterildin? Bilboard hot 100'e mi girdin bende basit stüdyo ekipmanlarına sahibim ama sende olan bu ekipmanlar, deneyimler sana bir şey kattığını düşünmüyorum. Mart'in garrix bir bilgisayar bir ses kartı 1 çift hoparlörle 'animals' yaptı ve şu an durumu ortada techno deyip hor gördüğün tür ve üreticilerinin çoğuda aynı şekilde bu kadar basit bir durumla dünyada ses getirdiler 10 -12 tane yabancı arkadaşım var müzisyen bizim türkler gibi egoist ve narsist değil bence sizin sorunlarınız var lütfen insanları hor görmeyin ve herkesin ürettiği müziğe saygı duyun en azından emeğine.

Big Room is coming. Hardwell efsane ya. EDM candır.
Ben şu Minimal Techno'yu şuraya bırakayım. Bakalım kaç kişi sevecek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel şarkıymış dostum, arşivini benimle paylaşırsan çok memnun olurum.

Güzel şarkıymış dostum, arşivini benimle paylaşırsan çok memnun olurum.
Hocam elbette paylaşmak isterim ama ben müziklerimi Spotify'da falan tutmuyorum. Doğrudan indiriyorum dolayısıyla paylaşmak biraz problem yaratıyor ama birkaç sanatçı önerebilirim; Boris Brejcha, Ann Clue, Amelie Lens, Charlotte De Witte. Bir gün müziklerimi Spotify'a liste olarak kaydettiğimde söz veriyorum size bir liste göndereceğim.

Geri
Yukarı