Neden kimse elektronik müziği sevmiyor?

Daha fazla  
Selamlar forum ailesi, bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama nedense Türkiye'de kimse elektronik müziği sevmiyor mudur nedir? Sizlerin bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum işin doğrusu. Ben açıkçası küçüklüğümden beridir elektronik müziğe aşığım diyebilecek kadar çok seviyorum. Devasa bir arşivim bile var ama nedense aynı müzik zevkini paylaştığım kimseyi bulamadım maalesef. Sizce ülkemizde neden bu müzik türü sevilmiyor?

Selamlar forum ailesi, bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama nedense Türkiye'de kimse elektronik müziği sevmiyor mudur nedir? Sizlerin bu konudaki görüşlerinizi merak ediyorum işin doğrusu. Ben açıkçası küçüklüğümden beridir elektronik müziğe aşığım diyebilecek kadar çok seviyorum. Devasa bir arşivim bile var ama nedense aynı müzik zevkini paylaştığım kimseyi bulamadım maalesef. Sizce ülkemizde neden bu müzik türü sevilmiyor?

Ben dinleyince kafamı duvarlara vuruyorlar gibi hissetiğim için dinlemiyorum dinleyene de saygım vardır.

Baş ağrıtıyor bence. Ve çok sinir bozucu geliyor bana. Ama başka fikirlere de saygı duyuyorum. Ancak bunlara takılmamak lazım, kimi rock sever kimi metal, bence zevkler tartışılmamalıdır.
Elbette ki zevklere bir sözüm yok, ben sadece hep aynı müzik zevkini paylaştığım insanlar aramışımdır. Sitemim buna aslında.
Ben de çok seviyorum. Fakat maalesef ülkemizde insanlar biraz değişikliğe kapalılar. Bir kere dinleseler sevecekler ama dinlemeye üşeniyorlar. :)
Birkaç örnek atarsan gerçekten mutlu olurum.

Ben seviyorum. Hardwell de favorim. 😍😍😍😍😍😍😍😍
Big Room is coming. Hardwell efsane ya. EDM candır.
Ben şu Minimal Techno'yu şuraya bırakayım. Bakalım kaç kişi sevecek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı