Neden küçük çocuklarla dalga geçiliyor?

Merhaba arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz gibi neden küçük yaşlarda (benim gibi) 11-12 yaş çocuklarla bu kadar dalga geçiliyor?
Bence dalga geçilmesinin nedeni bazı çocuklar ailesi tarafından terbiye edilmediği için kendinden büyüklere saygısızlık yapılmasından dolayı.

Sırf yaştan dolayı dalga geçene pek denk gelmedim ama bazen hayat tecrübesi sıfırken, tecrübe diye bir şeye hiç sahip değilken her şeyi biliyormuş gibi ahkâm kesen (özellikle %100 bilmediği konuda) yaşıtlarına denk gelince dayanamıyorum. :D.

Peki ya sizlerin haksız çıkınca direk velet deyip kaçması ne olacak?

Peki ya sizlerin haksız çıkınca direk velet deyip kaçması ne olacak?
Bunu bana değil yapanlara sormak lazım. :D Tecrübe sahibi olmadığım ya da 4 farklı dilde araştırmasını yapmadığım bir şey hakkında konuşma huyum pek yok. O yüzden bir detayı gözden kaçırıp haksız olduğum durum sayısı forumda 2 belki 3 defa başıma geldi.

Hareketleri yüzünden açıkçası istisnasına hiç denk gelmedim yolda yürüdüğum yerde dahi taş atıp küfür edip kaçanlar var belli bir yaş kitlesi var nefret ediyorum o kitleden.

Bu konuda genelleme yapmak ne kadar doğru olur bilmiyorum ama onlar genelde sokak çocukları oluyor.

Geri
Yukarı