Neden League of Legends Hesaplar Satılıyor?

Işıklı maus

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar
Neredeyse 2-3 yıldır League of Legends oynuyorum. Bu 2-3 yılda Lol ile ilgili birsürü şey öğrendim ve öğrenmeye de devam edecem. Ama şunu halen kavrayamıyorum hesap alım-satım Riot Games bağıra bağıra yasak olduğunu söylediği halde halen alım satımlar yapılıyor. Neymiş efendim "Gold 3-4 arası bütçe 200 Tl" yav kardeşim sen hadi diyelim bronzsun neden gidip altın hesap alıyorsun? 2 ay sonra zaten o hesabta bronza düşecek. Verdiğin paraya değicek mi 200 TL git RP çek beyefendiler gidip köstümleri al kullan. Arkadaşım vardı geçen sene hesabı sattı 150 TL plat 5 sanırsam. 2 ay sonra sıkıldı Riot'a bir ticket hesabı aldı. Alıcı mağdur duruma düştü. Söyleyemiyorsun da "sanane lan sanamı soracam" diyeceğinden de eminsin. Olan alıcıya oldu kanıtlıyamadı 150 TL gitti. Siz siz olun asla hesap almayın veya satmayın. Fazla uzat mayayım sizi şu siteye yönlendiriyorum.

Asla Hesap Alışverişi Yapmayın !

Son düzenleyen: Moderatör:
İhtiyaçtan olabilir ya da oyunu bırakacaktır hesap boşa gitmesin diye satmak istemiştir.
Bu kimseyi alâkadar etmez.
İsteyen kişi de kümesi ne olursa olsun kümesi yüksek olan bir hesabı alabilir bizi ilgilendirmez.
O arkadaşınla da ilişkiyi kes bence. Öyle insanlık olmaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı