League of Legends kitlesi neden bu şekilde?

Tabi bazen iyi oyuncular da gelebiliyor mesela geçen maç yasuo oynadım ilk maçım olmasına rağmen taşıdım (karşı bot değildi :D). Adamlara sordum sence iyi oynuyor muyum diye adam dedi. İyi oynuyorsun dedi. Başka bir maçta ise tepkilerini ölçmek için videodayım dedim adamlar senin kanalını videounu filan dediler içimden güldüm iyi ki videoda değilim diye.

LoL dünyanın en +18 oyunudur. Küçücük çocuklar bu oyunu oynayıp psikolojilerini bozuyor ve zorbalığa uğruyor. Markanın bu şekilde tanınması ve halen adam gibi çözüm üretmemesi komik.

Bedava ve devamlı göz önünde tutulan her şeyde olur bu. Oyun çocukları daha çok çekmek adına bir sürü kozmetik getirmiş eskiden yoktu bunlar. Velhasıl alan memnun satan memnun aslında ne de olsa tilki dönüp dolaşıp kürkçü dükkanına geliyor. İstediği sistem ve de kendini tehdit eden büyük bir oyun olmaması(evet Dota 2 bir tehdit unsuru değil),oyuna alışmanın çok kolay olması,etkinlikler v.s derken milyon tane insanı içine çekmesi gayet normal. Ne demiş atalarımız nerede çokluk orada dımdırırırı.

League of Legends'i bilenler genellikle benimle aynı sorunu yaşıyordur muhtemelen. Oyunda 5 levelsin yeni başlamışsın ama adam smurf sen gidiyorsun ölüyorsun adam sövüyor üstüne bir de reportlayın ban yesin noob gibi şeyler söylüyorlar. Bir de bunu söyleyenler en fazla 14 yaşında. Peki neden böyleler?

TR kitlesi böyle ben oyunu 8 yıldır oynuyorum en az toxiclik olan 5.sezondu sadece şu an oyunu butun herkesi susturarak oynuyorum hepsi mental kırıyor sizde öyle yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı