Rehber Neden Logitech G213 tavsiye etmiyorum

1 hafta yanlış oldu, belirli bir süre öncesine kadar diyelim de. Aramadım şimdi.
Belli bir süre öncesi dediğiniz vakit çok eski. Taa benim ilk çevre birimleri önerilerimi yaptığım zaman.
Evet soruma cevap alamadım, yeni ürünler mi geldi diye sormuştum.
Evet, Gamenote klavyeler geldi, K568 ve Kumara indirim yedi. XPG Summoner da şu an indirimde. İstiyorsan sarayım bir tane sana?

Sen yeter ki iste ;)

Hocam sağ olun ama bu markalar Gamepower'dan da kötü 2-3 güne bozulmasın sonra? 350 lira buna vereceğime şahsen Logitech G512 alırım ikinci el.

Hocam sağ olun ama bu markalar Gamepower'dan da kötü 2-3 güne bozulmasın sonra? 350 lira buna vereceğime şahsen Logitech G512 alırım ikinci el.
Gamepower'dan da kötü dediğiniz firma FSP'nin alt markası ve fason mal üretmemekte. İkinci el klavye özellikle bu zamanda alınmamalı. Bu klavyeler gayet iyi.

Tam da G102 ile bu klavyeyi birlikte alayım diyordum. Klavye işi yine olmadı desenize. :D
Sakın hocam, kötü klavye aman diyeyim. Kumara, K568 falan alın.

Gamepower'dan da kötü dediğiniz firma FSP'nin alt markası ve fason mal üretmemekte. İkinci el klavye özellikle bu zamanda alınmamalı. Bu klavyeler gayet iyi.

Hocam FSP PSU alanında iyi işler çıkarıyor diye her şeyi mükemmel yapacak diye bir kural yok bence.

İki ürün de Logitech olsun istemiştim aslında. Klavye ve fare 500 TL'ye geliyordu. Dediğiniz markayı ve yorumlarını inceleyeceğim. Bilek desteği olmaması, numerik bölümün olmaması bir eksi ama olmazsa olmazım değil yine de.

Aynı klavyeyi uzun zamandır kullanıyorum. Oldukça memnunum. Sizin yorumunuz ve attığınız yorumları görünce şaşırdım. Şimdiye kadar bir kere bile sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı