Neden LoL ile ilgili bir konu açıldığında bırak kelimeleri kullanılıyor?

Merhabalar öncelikle, tıkladığım her LoL konusunda, teknik destek bile olsa bu konu 10 mesajın 9 tanesi bırak.

Bunu anlayamıyorum oyunla sizin kötü anılar geçirip, oyuncularla anlaşamayışınızın sebebi oyun değil kendiniz, bu oyun size susturma seçeneği veriyor dilerseniz oyun sohbetine dair bir şey göremiyorsunuz. İnsanlarla muhatap olmuyorsunuz, oyunda kötü yeteneksiz insanlar olabilir, ona bakılırsa CS:GO oyununda aimi yere bakıp yürüyen insanları tanıyorum. Zaten TR serverinde chat yapmanıza gerek yok. Oyun size dikkat, geliyor, tehlikeli, ve rakip kayboldu sinyali veriyor. Bu konu ile demek istediğim çok şey var ama keyif alarak oynadığımız oyunu kirletmeyin daha fazla. Kirleten kişiler yeterince var, bırak diyenler zaten kendileri toxic ve kafaları kaldırmamış bırakmış. Onlardan kurtulduğumuz insanlar teşekkürler okuduğunuz için. Oyun size kötülük aşılamıyor, kendiniz kötülüğe gidiyorsunuz.

Ben oyunu oynarken gayet eğleniyorum, insanlarla muhatap olmayın gerek tekimi atıyorum gerek tekimi yiyorum, bırak diyen insanların gerçekten nasıl bir oyun yaşadığını ve neden bıraktığını da neden bırakılması gerektiğini önerdiğini de bilmek istiyorum.
İşte bu yüzden bırak bak senin bile kafanı bozmuş (!)

neden bıraktığını da neden bırakılması gerektiğini önerdiğini de bilmek istiyorum
Olmayan veya olamayan eşleştirme sistemi, toxic kanser kitle, saçma sapan şampiyonlar ve dengesiz op yetenek setleri, saçma ve gereksiz patchler ve itemler, en önemlisi oyunun eğlence için değil Rank kasmak için oynanması.

Ben Hypixel skyblock oynuyorum, daha kötü olduğunu ve oyunu bırakmadığımı söyleyebilirim.
Her gün yapman gereken bir şey var ve en kötüsü ise her ay büyük bir güncelleme geliyor.

Merhabalar öncelikle, tıkladığım her LoL konusunda, teknik destek bile olsa bu konu 10 mesajın 9 tanesi bırak.

Bunu anlayamıyorum oyunla sizin kötü anılar geçirip, oyuncularla anlaşamayışınızın sebebi oyun değil kendiniz, bu oyun size susturma seçeneği veriyor dilerseniz oyun sohbetine dair bir şey göremiyorsunuz. İnsanlarla muhatap olmuyorsunuz, oyunda kötü yeteneksiz insanlar olabilir, ona bakılırsa CS:GO oyununda aimi yere bakıp yürüyen insanları tanıyorum. Zaten TR serverinde chat yapmanıza gerek yok. Oyun size dikkat, geliyor, tehlikeli, ve rakip kayboldu sinyali veriyor. Bu konu ile demek istediğim çok şey var ama keyif alarak oynadığımız oyunu kirletmeyin daha fazla. Kirleten kişiler yeterince var, bırak diyenler zaten kendileri toxic ve kafaları kaldırmamış bırakmış. Onlardan kurtulduğumuz insanlar teşekkürler okuduğunuz için. Oyun size kötülük aşılamıyor, kendiniz kötülüğe gidiyorsunuz.

Ben oyunu oynarken gayet eğleniyorum, insanlarla muhatap olmayın gerek tekimi atıyorum gerek tekimi yiyorum, bırak diyen insanların gerçekten nasıl bir oyun yaşadığını ve neden bıraktığını da neden bırakılması gerektiğini önerdiğini de bilmek istiyorum.

LoL benim oynayarak kendime ziyan ettiğim tek oyun olabilir. Sürekli feederlerle uğraşmak, küfür edenlerden tut çok sıkıntılı bir oyun. Zaten eşya dükkanını yeniledikten sonra eminim kaç oyuncu kaybetmiştir.

Oyuna bomboş diyenlerin günde 12 saat oynadığına yemin edebilirim ama kanıtlayamam :D

Çünkü bu tarz MOBA oyunlarını oynayan kişilerin bir çoğu başka oyun oynamıyor. Akıllarını bu tür oyunlara satmış insanlar var. Oyunlar güzel olabilir ama kitleleri kötü. Zamanında ben de Dota oynarken, kitle yüzünden bırakmış ve başka oyunlara geçmiştim. Oh be dünya varmış dedirttirdi bana ve daha da MOBA türünde ki oyunlara bakmadım. Ciddi anlamda zaman kaybı oyunlar, kim ne derse desin. Kusura bakmayın.

Geri
Yukarı