LoL Seraphine ile ilgili izlenimler

Zaten o yüzden "Support Mid" olarak geçiyor. :)

Bir çok Support dengesiz.
Riot Games, Çin'li Tencent firmasına geçtikten sonra Amerika'da annesinin bodrumunda yaşayan beyaz mastürbatör Weeb'leri hedef alıyor. O yüzden bu tür "fan service" tarzı, anime temalı karakterler gayet normal. Çin'li oyunların tamamında (özellikle MMORPG) bu tarz öğeler sık görünür. Adamlar akıllı ve nasıl satacaklarını iyi biliyorlar. Çıkart karakteri akşama rule34'e girip "Seraphineeee" diye fışkırsınlar oradan oraya. Olağan şeyler bunlar.

Konu nerelere geldi ya. Lakin Seraphine çirkin bence.

Riot Games, Çinli Tencent firmasına geçtikten sonra Amerika'da annesinin bodrumunda yaşayan beyaz mastürbatör weeb'leri hedef alıyor. O yüzden bu tür "fan service" tarzı, anime temalı karakterler gayet normal. Çinli oyunların tamamında (özellikle MMORPG) bu tarz öğeler sık görünür. Adamlar akıllı ve nasıl satacaklarını iyi biliyorlar. Çıkart karakteri akşama rule34'e girip "Seraphineeee" diye fışkırsınlar oradan oraya. Olağan şeyler bunlar.
Bazlı.

Matchuplar düzgün ayarlanmazsa tabii öyle olur. Talon, Zed, Pyke gibi karakterlerin karşısına Janna, Seraphine gibi herolar mantıksız olur değil mi? :)
Karşılarında direkt onlar olmaz ki! Neyse bir çok değişik durum olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Seradotwav @MisakiTaro @f0rmina

Seraphine çok güçlü dedim. Çünkü kitle kontrolü inanılmaz derecede yüksek.
Lakin sizlerin anlatmak istediği Seraphine tek atamıyor ve güçsüz.

Bir çok oyunu da yetenek istemeyen kitle kontrol atışlarının kazandırdığı bilinen bir gerçek arasında.
Kitle kontrolün bol ve zahmetsiz olması bir nimettir. LoL'de bu durum inanılmaz dengesizdir.
Ben sevmiyorum o kadar.

@Seradotwav @MisakiTaro @f0rmina

Seraphine çok güçlü dedim. Çünkü kitle kontrolü inanılmaz derecede yüksek.
Lakin sizlerin anlatmak istediği Seraphine tek atamıyor ve güçsüz.

Bir çok oyunu da yetenek istemeyen kitle kontrol atışlarının kazandırdığı bilinen bir gerçek arasında.
Kitle kontrolün bol ve zahmetsiz olması bir nimettir. LoL'de bu durum inanılmaz dengesizdir.
Ben sevmiyorum o kadar.
Genel olarak neredeyse her takımda yeterli sayıda kitle kontrol bulunuyor. Seraphine, mage olduğu için tabii ki de tek atması beklentilerimiz arasında. Bu sebepten de güçsüz geliyor, en azından bir "Support Mid" herosuna göre. :)

Genel olarak neredeyse her takımda yeterli sayıda kitle kontrol bulunuyor. Seraphine, mage olduğu için tabii ki de tek atması beklentilerimiz arasında. Bu sebepten de güçsüz geliyor, en azından bir "Support Mid" herosuna göre. :)
İzlediğim videoda gördüklerime şok oldum zaten bir de tek atması, bu karakteri kesin banlama sebebim olurdu açıkçası.
Belki tekliyordur.

Yeni konular

Geri
Yukarı