Neden Minecraft Bedrock Edition kullanıcıları eziliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bedrock Edition kullanıcıları ezilmiyor, Bedrock Edition eziliyor. Minecraft Java Edition'a göre çok daha az içerik var ve kapalı bir kutu gibi Bedrock Edition.
Ve size bir şey daha söyleyeceğim, artık sunucular yavaş yavaş java edition'ı bırakıyorlar.

Java kat ve kat iyi Bedrock Edition'da çok aşırı bug var.
Bug olması güzel bir şey? İnsan eğleniyor ben mesela Zipline yaptım bir bug ile.
Minecraft'ı ve Java'nın güzelliklerini bilmediğin için sanırım.

İkisine de çok hakim değilim ama bildiğim kadarıyla Bedrock'ta mod yapılamıyor, yapılabiliyorsa çok zor veya çok azdır. Sırf bu bile yeterli.
Zor değil mod yapmak Bedrock'da. Java'dan daha kolay. İnen dosyaya iki kere tıklıyon mod kuruluyor otomatik 😏. Bedrock candır.

Java Edition'da Bedrock Edition'da yapamayacağın tonla şeyler var, şu an say say bitmez aşırı fazla.
Olabilir. Ama bu bedrock edition kullanıcılarına enayi gözüyle bakılabileceği anlamına gelmiyor.

Merhabalar, neden Minecraft Bedrock Edition kullanıcıları eziliyor? Gerçekten neden edildiklerini anlamıyorum. Örneğin birisi Minecraft Bedrock Edition alınca, neden zorla Java Edition aldırmaya zorlanıyor? Eğer Bedrock kötüyse, ben ve @Fischerk enayiyiz. (hollandian ile Minecraft bedrock oynadığımız için etiketledim.) Bedrock Edition kötü değildir. Sadece içimi dökmek istedim.

Java oynama şansım olmadı fakat bedrock daha tatlı geliyor küçük küçük ayrıntılar var. Bedrock'ın daha optimize olması ve arkadaşlar ile oynamanın çok daha kolay olması büyük avantaj.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı