Neden mobil oyunları PC'de oynuyoruz?

Evet. Rütbe gibi rankı kastediyorum, dereceli veya CS:GO'da rekabetçi olarak da geçiyor. Rank sistemi.
Eskiden baktığımda rank yoktu. 1 ay önce falan sadece eğlence ve klasik vardı. Bende ban yediğimi sanıp bıraktım. Çünkü ban yediğimizde çoğu oyunda ranked dışında her şeyi girebiliyoruz.

Ranked maçı yok mu? Maç olarak rankedi soruyorum. Sistem olarak değil. Oyun modu, maç modu olarak.

Şöyle söyleyim altın platin elmas tac as Fatih rankları mevcut.

Evet. Rütbe gibi rankı kastediyorum, dereceli veya CS:GO'da rekabetçi olarakta geçiyor. Rank sistemi.
Eskiden baktığımda rank yoktu. 1 ay önce falan sadece eğlence ve klasik vardı. Bende ban yediğimi sanıp bıraktım. Çünkü ban yediğimizde çoğu oyunda ranked dışında her şeyi girebiliyoruz.

Ranked maçı yok mu? Maç olarak rankedi soruyorum. Sistem olarak değil. Oyun modu, maç modu olarak.
Yok.

PUBG Lite'ye güncelleme gelmiyor. Çoğu şey yok. Gerçek hisside pek alamadım. Ama PUBG Mobile güncelleniyor, iyileştiriyor, buglar kaldırılıyor, Battle Pass falanda var. Ama Lite'de hiçbiri yok. Buglarda düzeltilmiyor.

Kolsuzlukla alakası yok. Emülatorler ile emülatorler eşleşiyor.

Olabilir, mobil oyunlar platformun zorluğu gereği kolaylaştırılmış oyunlar. Mobili oynayan adam PC versiyonunda kill alamıyor çünkü mobil çok daha kolay, basitleştirilmiş.

Geri
Yukarı