Neden mobil oyunları PC'de oynuyoruz?

Tencent Games, mobile oyunları PC'ye uyarlayan emülatorün adı. Call Of Duty: Mobile'in sitesinde desteklendiği gösteren bir görsel var.
Bu benim sorumun cevabı değil. Ben sana emülatör adı sormadım ki bana emülatör adı veriyorsun. PC'de emülatör ile oynayan ile mobilden oynayanın ayrı sunucularda olduğu nerede yazıyor diyorum.

O zaman sorup durma dostum sana inandırcak hali yok.
Paşam kusuruma bakma ama mesaj yazarken senden izin almayacağım. :)

O zaman sorup durma dostum sana inandırcak hali yok.

Dostum CoD: Mobile emülator ile girince harici cihaz uyarısı çıkıyor. Hala anlamamakta ısrar ediyorsun.
Bu benim sorumun cevabı değil. Ben sana emülatör adı sormadım ki bana emülatör adı veriyorsun. PC'de emülatör ile oynayan ile mobilden oynayanın ayrı sunucularda olduğu nerede yazıyor diyorum.

Bekle.
SS atıcam. @Onur Altuğ Sever

Paşam kusuruma bakma ama mesaj yazarken senden izin almayacağım. :)

Paşam? Yaşınız belli etmeyiniz. Hem soruyorsunuz hem de inanmıyorsunuz. Kaynak atıyorlar ben bundan ne anlayayım diyorsunuz. Paşam falan deyincede komik duruyor bilginize.

Paşam? Yaşınız belli etmeyiniz. Hem soruyorsunuz hem de inanmıyorsunuz. Kaynak atıyorlar ben bundan ne anlayayım diyorsunuz. Paşam falan deyince de komik duruyor bilginize.
Komik olmaya çalışmıyorum, siz sadece haddinizi bilin yeter. Sosyal'de "sorup durma" gibi emir kipi kullanamazsınız.

Komik olmaya çalışmıyorum, siz sadece haddinizi bilin yeter. Sosyal'de "sorup durma" gibi emir kipi kullanamazsınız.

Aslında biliyormusun?
Seni inandırmak zorunda değilim. Sana koskoca siteden kanıtını attım. Hala inanmıyorsan umrumda değil. Zaten 173 mb güncelleme gelmiş. Oyunun içinde koskoca "Emülator tespit edildi, emülatorler ile eşleceksin" uyarısı var. Merak ediyorsan indir bak.

Ben emülatorden oynuyordum, arkadaş mobilden oynuyordu beraber oynadık. Yani rastgele.

O dediğin şey kastettiğin anlama gelmiyor. Senin arkadaşını ekleyerek davetle oynaman mümkün. Buna karşın seni emülator ve mobile karışık eşleştiriyor. Yani herkesin rastgele olduğu eşleştirme.

Yeni konular

Geri
Yukarı