Neden mobil oyunları PC'de oynuyoruz?

Oyunun içinde koskoca "Emülator tespit edildi, emülatorler ile eşleceksin" uyarısı var.
Bunu baştan beri söylemiyorsun. :) Seni inandırmak zorunda değilim diye başladığın mesajında en inandırıcı cevabı vermiş bulunuyorsun.
Ben emülatorden oynuyordum, arkadaş mobilden oynuyordu beraber oynadık. Yani rastgele.
Biri diyor rastgele, diğeri diyor emülatör vs. emülatör. :D

Bunu baştan beri söylemiyorsun. :) Seni inandırmak zorunda değilim diye başladığın mesajında en inandırıcı cevabı vermiş bulunuyorsun.

Başka yerde ilgi arayabilirsin. Artık senin boş merakın için konuya girmekten sıkıldım.
1599402604370.png

Abi adam sırf bilgisayardan adaletsizlik yapan 3-5 oyuncu için sunucu kuracak değil ya.

3-5 oyuncu mu?
Oyun mobile için tasarlanmış ama PC'den daha fazla oynanıyor.

Başka yerde ilgi arayabilirsin. Artık senin boş merakın için konuya girmekten sıkıldım.
Eki Görüntüle 659770
İlgi aramıyorum. Sadece emülatörden oynayanlar kendini kandırıyormuş gibi geliyor. Cevap vermek zorunda değilsin, üstelik karışık oynanıyor iması niye zoruna gidiyor? :)

Dediğin gibiyse bu nasıl oluyor?
Ben emülatorden oynuyordum, arkadaş mobilden oynuyordu beraber oynadık. Yani rastgele.

İlgi aramıyorum. Sadece emülatörden oynayanlar kendini kandırıyormuş gibi geliyor. C:evap vermek zorunda değilsin, üstelik karışık oynanıyor iması niye zoruna gidiyor? :)

Hayır, sadece bir sürü kaynak attım official siteden. Hala inanmadın. Sonra bunu attım. Bu arada attığım görsel PUBG mobile oyun içinden. Onada inanmayabilirsin.

ranked derken neyi kastediyorsun dostum biraz uzağımda yardımcı olmaya çalışayım. Rütbe gibi rank sistemini soruyorsan mevcut.

Evet. Rütbe gibi rankı kastediyorum, dereceli veya CS:GO'da rekabetçi olarakta geçiyor. Rank sistemi.
Eskiden baktığımda rank yoktu. 1 ay önce falan sadece eğlence ve klasik vardı. Bende ban yediğimi sanıp bıraktım. Çünkü ban yediğimizde çoğu oyunda ranked dışında her şeyi girebiliyoruz.
Sanırım Altın vs Altın, Silver vs Silver olayını diyor. Yok.

Ranked maçı yok mu? Maç olarak rankedi soruyorum. Sistem olarak değil. Oyun modu, maç modu olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı