Neden piyasada 970m Laptop Yok?

Sıralamayı kim yapmış ? Öyle bir şey yok aralarındaki fark fiyat farkına değmez 5 FPS ya vardır ya yoktur.

NotebookCheck sitesinin verilerine bakıyorsanız o sıralamada 970M ve 1050 arasında 6 FPS fark var ve FPS fark olan araya 30 adet GPU sığmaz o sıralama farklı bir şekilde işliyor.

Ekran kartları arasındaki FPS farkına nereden bakıyorsunuz peki? Takip ettiğiniz bir site var mı?

Site veritabanı gibi geldi gözüme yani herkes sonuçlarını upload etmiş de ortalamalarını almışlar gibi hissediyorum.

Site veritabanı gibi geldi gözüme yani herkes sonuçlarını upload etmiş de ortalamalarını almışlar gibi hissediyorum.

Ayrıca select CPU, select RAM, select game seçeneklerinden sistem özelliklerinide özelleştirebilirsiniz. Yalnız şunu belirtmek isterim benim söylediğim Monster Tulpar T7v2.6.1 cihazı GTX 970M olsa dahi 2 yıllık bir cihaz. Sizin önerdiğiniz cihaz sıfır ürün. Belki bu şekilde performans eşit olabilir. Nede olsa 2 yıllık bir cihazda birazda olsa performans kaybı olabilecektir.

Öyle bir şey olmaz çünkü araba değil bu ve içinde mekanik parçalar yok ve ikinci el ve 2 yıllık bir ürünü almak mantıklı değil çünkü teknoloji şans işi ve ürünü siz aldıktan sonra bozulursa geçmiş olsun garantisi olmaz ve faturası sizin adınıza değil.

Öyle bir şey olmaz çünkü araba değil bu ve içinde mekanik parçalar yok ve ikinci el ve 2 yıllık bir ürünü almak mantıklı değil çünkü teknoloji şans işi ve ürünü siz aldıktan sonra bozulursa geçmiş olsun garantisi olmaz ve faturası sizin adınıza değil.

Bu konuda size katılıyorum haklısınız. Ama bazen bütçenin kısıtlı olmasından dolayı böyle çözümlere kaçılabiliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı