Neden Rampage, Gamepower, Everest gibi markalar öneriliyor?

Rampage ürünlerinde fiyat arttıkça kalitenin düşmesini sadece benmi yaşadım acaba birkaç yıl önce gayet makul fiyatlara aldığım ürünleri yıllarca sıkıntısız bi şekilde kullandım bu sıralarda beni kullandığım zamandan beri üzmediği için yine rampagein daha yüksek fiyatlı bi ürününü aldım ama eskisinin performansına bile yaklaşamadı hiçbi alanda

Örneğin: Ben Rampage Hydra R6 model klavye kullanıyorum, aşırı memnunum ve büyük bir kitlesi var zaten bu klavyenin. İlk seride tuş çıkma sorunları oluyordu fakat sonradan düzelttiler. Aynı şekilde Gamepower Ursa kullanıyorum, bu farede herhangi bir sorun yok diye biliyorum. 2 yıl oldu alalı gayet performanslı çalışıyor.

Sonuç olarak düşük bütçede böyle markalar tercih edilecekse en azından kanıtlanmış ürünleri tercih edilmeli, onun dışında kısa bir araştırmayla güvenilir f/p ürünleri olan markalar mevcut.

Xigmatek burada bahsedilen markalara benzemez dostum.
şöyle söyliyeyim xigmatek psular kronik olarak fazla sesli cool whıne sorunu bulunan bir markadır
bak kötülemiyorum, he fiyatı uygun olsun eyvallah ama 600w psu su bile 650 tl fiyatları bile pahalı
bu psu önermemizde doğru olmaz

Geri
Yukarı