Neden Recep abi toplama videolarında Asus Rog anakartlar kullanmıyorlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar masaüstü kullanıcılarının Broadwell mimarisini beklemesi gereksiz. Elinde hali hazırda H97 veya Z97 anakart olanlar hariç Broadwell serisini bekleyip almak bana göre yapacağınız en büyük hatalardan biri olur. Zira Broadwell çıktıktan 3 ay sonra Skylake mimarisi çıkacak ki bu mimarinin asıl hedefi masaüstü kullanıcıları.

Yani yeni mimariyi beklemek gibi bir niyetiniz varsa Skylake + Intel 100 serisi chipsetli bir anakart ikilisini bekleyin. Elinde 90 serisi çipsetli anakart olan kullanıcılar ise daha düşük güç tüketimi adına çıktığı zaman Broadwell'e geçiş yapabilir.

@Silinen üye yakın yani dedigin 2015'in ikinci yarısı
7BBCEFCD7C5D8F822F6EFAE9AC2ECC8E.jpg

Broadwell işlemciler de 2015'in ikinci çeyreği gelecek. İki mimari arasında çok uzun bir süre farkı yok.
Yılın ikinci çeyreği derken ben sistemi Mayıs gibi alıcağım sistemi o zamana kadar skylake çılarmı.

O zaman bilgisayar yazın sonuna kaldı of beklemekten sıkıldım.
Haswell serisi halen güncelliğini koruyor. Aşırı düşük güç tüketimi konusunda takıntınız yoksa Haswell sizi üzmeyecektir.

Haswell serisi halen güncelliğini koruyor. Aşırı düşük güç tüketimi konusunda takıntınız yoksa Haswell sizi üzmeyecektir.
Bazı yerlerde Skylake'nin grafik performansını %40'a kadar arttıracağını söylüyor.

Bazı yerlerde Skylake'nin grafik performansını %40'a kadar arttıracağını söylüyor.
Dahili grafik performansından bahsediyorlar. Harici ekran kartı olan kullanıcılar için bir anlam ifade etmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı