Neden Redmi Almamalısınız?

Reklam konusuna %100 katılıyorum, pdf açıyorum reklam, dosyaları açıyorum reklam...

7 yıldır samsung j8 kullanıyorum arkadaşımın yeni aldığı redmi note 11 pro dan daha iyi.

Buraya niye yazdınız anlamadım bunu bakan bakar zaten konunuza

İlk çıkan redmi serisi dahil olmak üzere birçok redmi modeli kullandım hiç şikayetim olmadı. Para çokomel eğrisi. Sonuçta Redmi zaten ilk çıktığında Mi modellerinin ucuz alternatifi olsun diye plastik kasa ile ve mtk işlemciler ile çıkmıştı. Yani Mi ile aynı kalitede olsa neden daha ucuz olsun?
Şuan elimde redmi pro, redmi 4x, redmi note4x, redmi k60ultra var. Kendimde Mi13 Ultra kullanıyorum. Daha düne kadar bazı Redmi serileri globalde t serisi chazlar olarak satılıyordu. Mi9T Pro çok iyi cihazken K20 Pro Premium sırf adı redmi diye çok kötü bir cihazmıydı? İkiside aynı cihazdı. Hatta 512gblık premium modelinin T serisi çıkmamıştı diye hatırlıyorum.

Custom ROM kurunca iyi demişsiniz ama ben telefonu Custom ROM kurup onun TWRP siyle romlarıyla XDA'dan ROM aramayla mı uğraşacağım soft brick olması var hard brick zaten çöp ediyor. Kullanıcı bununla uğraşacaksa zaten telefonu hiç kullanmasın. Custom ROM dediğiniz şey 7 senelik telefon için mantıklı ama kutudan yeni çıkardığım telefona Custom ROM kuracaksam o telefon değil tost makinesidir ancak.
Mart 2018 de çıkmış S9+ da var elimde 2. olarak ama o telefon şu an takla attırır yeni Redmi'lere video resim kalitesiyle ekran çözünürlüğüyle derken kısaca alınmaz o telefonlar.

Bazı konularda katılıyorum fakat biraz abartı olmuş.
Örneğin ben buna katılmıyorum; tamam MIUI veya HyperOS reklamlı olabilir, bazi uygulamaları optimize etmeyebilir fakat stabilizasyon olarak o kadar kötü değil. Telefonun parcaları da biyolojik varlıklar değil, batarya ve panel hariç diğer donanımlar sonradan kurulan ROMlarla üzerinden kac sene geçse bile hızlıca ve doğru çalışır.
Bunlar nadir buglar, toplasanız ayda 2 kere falan karşılaşırsınız.

Şuan 10 saniye içinde telefon ile hızlı hareketler yaparsam her seferinde bunlar oluyor. Uygulamaya aniden girip çıkınca böyle oluyor mesela

Annem GM5 Plus'dan Redmi 9C'ye geçti hediye geldiği için, iki telefonu kıyaslayınca GM5 Plus 8 yıllık hali ile bile Redmi 9C'den kameradan gündelik performansa bariz daha iyi hissettiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…