Redmi telefon neden alınmaz?

Modelden modele değişir bu, iyi modelse neden alınmasın? Şahsen yazılımsal olarak pek sorunla karşılaşmadım ve donma problemim yok.

Yazılımsal olarak hiç iyi değil, kafasına göre reklam çıkartıyor kasıyor donuyor kendini sürekli yeniden başlatıyor, hiç memnun değilim.

Kağıt üstündeki özellikleri iyi diye alınan, 3 4 ay sonra kamerası cortlayan, bataryası magma kıvamına gelen telefon üreticisi.

Yazılımsal olarak hiç iyi değil, kafasına göre reklam çıkartıyor kasıyor donuyor kendini sürekli yeniden başlatıyor, hiç memnun değilim.

Reklamı eskiden Samsung bile veriyordu. Redmi GO kullanıp bu sorunlarla karşılaşman normal. Üst düzey cihazlarında çok sorun gôrmedim.

Bende Redmi var ilk alındıgında gayet güzeldi fakat süre geçtikçe kasmalar başlıyor.

Normal dostum. Orta-Düşük seviye cihazlar için daha fazlası beklenemez. Bu cihazlarda stabil bir sürümde kalmak veya güncellemeleri Mi Flash ile kurmak en önemlisi. Mi Flash ile stabil bir sürüm kurarsanız stabiliteyi görürsünüz.

Custom ROM kurun telefona. Telefon hızlanır. Onun için ayrı bir konu açabilirsiniz.

Custom ROM harici güncellemeyi Mi Flash ile yapmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı