Neden Redmi Telefon Almamalıyız?

Vallahi telefonum Android 4.4.5 7 yıldır güncelleme gelmiyor.

Ben şu anda Redmi Note 8 kullanıyorum acayip memnunum saçma konuşup milletin kafasını bozma Çin Mali'na ve fiyat performans telefonlara mecburuz bu yüzden Redmi şerisi ucuz ve kaliteli.

Ben şu anda Redmi Note 8 kullanıyorum acayip memnunum saçma konuşup milletin kafasını bozma Çin Mali'na ve fiyat performans telefonlara mecburuz bu yüzden Redmi şerisi ucuz ve kaliteli.
Ben şu anda Redmi Note 8 kullanıyorum. Bir ara galerim kafayı yemişti. Normalde 300-400 fotoğrafım olması gerekirken galerimde on binlerce fotoğraf olmuştu. Aşağıdaki ekran görüntüsü sadece iki aya ait.

Senin başına gelmemiş olması kimsenin başına gelmeyeceği anlamına gelmiyor. "Şans İşi"

Hocam fanboyları boş verin, az çok rom yazılım vs. bilen çoğu redmi/xiaomi kullanıcısı AOSP ROM kullanın miui kullanmayın diyor, AOSPlardaki özelleştirmeler de cabası...

@Revivmeooi kardeşim nasıl bi' Samsung fanboyusun¿ Şuan Redmi telefonları savunmuyorum, senin bu konuda Samsung'dan bahsetmen bi' kere çok saçma.

@Revivmeooi kardeşim nasıl bi' Samsung fanboyusun¿ Şuan Redmi telefonları savunmuyorum, senin bu konuda Samsung'dan bahsetmen bi' kere çok saçma.
Samsung fanboyu değilim hatta ailemden tek bir Samsung telefon kullanan bile yok. Sadece adil bir kıyaslama yapmaya çalıştım. Oppo ile de kıyaslayabilirim pek fark etmez.

Sezar'ın hakkı Sezar'a. Samsung'da az çok belli bir kalite var.
Not: Yıllarca Sony kullanıp şu ana kadar hiç Samsung kullanmamış biriyim.

Abartı buluyorum, al sana keyif iphone'u(!)

Sezar'ın hakkı Sezar'a. Samsung'da az çok belli bir kalite var.
Not: Yıllarca Sony kullanıp şu ana kadar hiç Samsung kullanmamış biriyim.
Samsung'un orta ve iyi arasındaki kalitede sadece s ve note serisi var fakat bu seriler de zaten pahalı. Yani Samsung da pek iyi değil aslında. 5 senedir Samsung'u ve aynı telefonu kullananlar Android neden bu kadar kötü gibi başlıklar, sorular açıyorlar. Kullanmayı bilene Android şuanki en iyi işletim sistemidir. Arayüz olarak tercihim EMUİ. Samsung, Xiaomi ve Huawei'i karșılaștırdığımda EMUİ aralarında daha akıcı ve daha kararlı bir yapıda olduğunu gördüğümden tercihimdir. İOS şuanki gibi bütün her şeyi kısıtladığı sürece asla tercihim olmaz.
NOT 1: Zaten alacak param yok
NOT 2: Başlıkla alakasız şeyler yazdığım doğrudur. Ben insanlar daha çok fazla bilgi edinebilsin diye yazıyorum zaten.
İndirdiğin oyunlar, uygulamalar vs. çoğu fotoğraflardan oluşur. Bi' oyunda 1000'lerce fotoğraf bulunabilir. Bu fotoğraflarda normal olarak galeriye aktarılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…