Neden Sapphire ve Zotac tavsiye etmiyorum ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Merhaba,

son zamanlarda artan sorunlu Sapphire ve Zotac kart vakalarından sonra böyle bir konu açma gereği duydum. Bu konuda sorunlu Sapphire/Zotac kartı olan kullanıcıların konularını bir araya getireceğim ve Sapphire ve Zotac'ın RMA oranları hakkında bilgi sunmayı amaçlayacağım.

Konuyu daimi olarak güncellemeye çalıaşcağım.

Başlıktaki sorunun kısa cevabı şöyle:
Lütfen siz de bu kartlarla yaşadığınız sorunları bu konu altında iletin. Eğer bir konu açtıysanız linkini paylaşın.

Konular:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de PowerColor kullanıcısıyım, 2 senedir kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım. Görüşünüzü almak istedim, teşekkürler .

Bende bi ara Sapphire marka ekran kartı alacaktım kıl payı dönmüşüm.
EVGA GTX 960 kullanıyorum %100 yükte 70 dereceyi geçmiyor. Gayette memnunum.

Ben Zotac mağduruyum. Kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum. Nedeni ise müşteri hizmetleri berbat. HDMI portunda sıkıntı yaşadım. Kartı olduğu gibi geri gönderdiler...

Sapphire HD5570 1GB GDDR3'ü hız aşırtma ile frekanslarını full'ledim. Hiçbir sıkıntı yok. Şans mı ? Yoksa ne acaba :)

Ben de r7 260x alacaktım. Hangi marka diye konu açmayı düşünüyordum.Asus sapphire ve power color arasından power color'u seçmiştim.Vatan'da stokta yok fakat gelirse hemen alacağım. Gelmez ise sapphire diye düşünüyordum.

Hocam Sapphire R7 265 Dual-X Kullanıyorum GTA 5 Very High'te 59 dereceyi geçmiyor...?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı