Neden Technopat Sosyal'de yazım kurallarına uymak zorundayız?

İnsanlara yaşadığın sorunu en açıklayıcı ve düzgün şekilde anlatabilmek için. Ama çok katı bir ceza sistemi var. Bence küçük hatalara ceza verilmemeli veya birisi konu oluşturduğu zaman kişi sorununu çözene kadar ceza verilmemesi lazım. Sorunu çözüldükten sonra gerekli ceza uygulanırsa daha iyi olur bence.

İnsanlara yaşadığın sorunu en açıklayıcı ve düzgün şekilde anlatabilmek için. Ama çok katı bir ceza sistemi var. Bence küçük hatalara ceza verilmemeli veya birisi konu oluşturduğu zaman kişi sorununu çözene kadar ceza verilmemesi lazım. Sorunu çözüldükten sonra gerekli ceza uygulanırsa daha iyi olur bence.

Katılıyorum bir de bir tane ufak.(Nokta) Koymadık diye 24 saat ceza yemesek güzel olacak.

İnsanların anlaşılmayan dilleri bir nebze düzelebilsin diye. Konuşmayı bilmeyen çok üye var.

İlk başta bende karşı çıkmıştım fakat sonradan alıştım. Artık çoğu cümleyi kurallara uygun yazabiliyorum, Technopat sağ olsun :)

1) Türkçe'nin doğru kullanılması için.
2) Yazılan metinlerin anlaşılması için.

Konu sahibi sorununu yazıyor ne anlatmak istediği anlaşılmıyor. 2 kere bu durumu forumda yaşadım.

Geri
Yukarı