Technopat neden yazım kurallarına bu kadar dikkat ediyor?

Bu soruna 'maalesef' demeniz bende bir gülümseme yarattı hocam :D
ahahahahha.
Nasıl yazılması gerekiyordu üstat? Aydınlat bakalım bizi.
@bertony, komik olan nedir?
Verecek cevabın yoksa "susmak" diye bir eylemimiz var. Onu uygulayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Nasıl yazılması gerekiyordu üstat? Aydınlat bakalım bizi.
@bertony, komik olan nedir?
Verecek cevabın yoksa "susmak" diye bir eylemimiz var. Onu uygulayabilirsiniz.
Zaten birşey demedim nedir bu hareketler hocam?
Sadece 'maalesef' kelimesini böyle 'marketten herhangi birşey almak isterseniz ' ve yoktur ,bakkalda der ki 'maalesef' .
Genel olarak burada kullanılması güldürdü.?

Zaten birşey demedim nedir bu hareketler hocam?
Sadece 'maalesef' kelimesini böyle 'marketten herhangi birşey almak isterseniz ' ve yoktur ,bakkalda der ki 'maalesef' .
Genel olarak burada kullanılması güldürdü.?
Ortada komik bir şey yokken "hahaha" atman tuhaf.
Senin attığın "hahaha" tepkisinden önemli uğraşacak başka işlerim var. Gerçekten komik bir şey olsa bir şey demezdim zaten.

Kullandığım kelimeler ile bir sosyalite analizi mi?
"Maalesef" kelimesinin kullanımını bile anlamayacak kadar düşüksen bir şeyler eksik demektir, ben de buna vurdum şahsen.
Sen kimsin?Freud,Pavlov,Weber mi? :D
Konuşma becerisi senden daha iyi olan biri, bunu bilsen yeter.
Ve dil bilgisi derslerinden geçeli çok uzun seneler oluyor.
Aynen, belli oluyor bayağı.
Her forumda cevap yazdığınız insanı 10 yaşında zannetme psikolojisini bırakın ve kendi yaşıtlarınızla iletişime geçin.
Sen de yaş fark etmeksizin acilen birileriyle iletişime geç bence.

Hacı bazı insanlar sen nokta koymadın diye senden üstün oluyor burada. Bazen çok garip insanlara denk geliyorsun :D.

Hacı bazı insanlar sen nokta koymadın diye senden üstün oluyor burada. Bazen çok garip insanlara denk geliyorsun :D.

Aynen öyle. Yanlış yazım hatası yapmış isem bile 'evet, kontrol ettim yanlış yazmışım' derim.
Burada benim yaptığım hiçbir yanlış yok :D
'Maalesef' kelimesi tıpkı örnekte belirttiğim gibi bir markete ya da herhangi bir yere gidersin bir ürün almak istersin ve ellerinde yoksa 'maalesef' derler.'ne yazık ki' anlamında kullanılır.

Benim yanlış yazdığım 'de' ekine örnek olarak bir Türkçe öğretmeni öğrencisine;
' Maalesef evladım bunu birleşik yazacaksın! ' mı der.
Ahahahahahahahahha. Şaka gibiler :D

Ama burada saçma sapan bir şeye saçma sapan yorumlarda bulunuyorlar.
Üstüne üstlük bir de psikolojik tanımlama yapıyor. Nereden baksan '0'.
Hem Türkçede hangi kelimenin nerede kullanılması gerektiğini bilmiyor üstüne eleştiri yapıyor? :D
Aahahahahahha.

Benim cahilliğe tahammülüm yok artık hocam gülüyorum geçiyorum bazen gülüp geçince de haklı olduklarını düşünüyor günümüzde.
Direkt olarak 'hayır, saçma sapan konuşuyorsun, buradan sosyal durum analizi çıkartmak senin cahilliğini gösterir' diyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı