Neden Türkçe yamalarda virüs bulunuyor?

Aynen her yamada virüs var iyi kafaymış.
Her türkçe yamada demedim.
2 sebebi var;

1-) Otomatik yükleme dosyaları, exe dosyaları, crack dosyaları virüs içermese bile virüslü gözükebilir.

2-) Gerçekten virüs vardır. Mining vs. her şeyi doldurmuşlardır.

Ancak ekran görüntüsüne bakılırsa bu yamada 2. durum geçerli gibi. Hangi siteden indirdiniz?
Tek rockerdemin Türkçe yaması var başka yerde bulamadım .

Her Türkçe yamada demedim.

Tek rockerdemin Türkçe yaması var başka yerde bulamadım.

Her Türkçe yamada var demediysen neden her Türkçe olmayan oyuna Türkçe yama kurmuyorsun?
Her Türkçe yamada demedim.

Tek rockerdemin Türkçe yaması var başka yerde bulamadım.

Ayrıca sizin büyük ihtimalle her şeyi indirmeden önce test ettirdiğiniz VirusTotal sitesini 1 kere bile kullanmadım ve hiç virüs yemedim.

Her Türkçe yamada var demediysen neden her Türkçe olmayan oyuna Türkçe yama kurmuyorsun?
Her Türkçe yamada var demedim evet ama indirdiğim bütün Türkçe yama dosyalarını VirusTotal sitesine atıp bakıyorum , eğer virus çıkarsa başka site den bakıyorum . Ama bulamazsam oyunu ingilizce oynuyorum .

Ayrıca sizin büyük ihtimalle her şeyi indirmeden önce test ettirdiğiniz VirusTotal sitesini 1 kere bile kullanmadım ve hiç virüs yeme
Ben 1 yıl önce sizin gibiydim . Önüme geleni indirmezdim ama işte bulaştırmışım . Bilgisiyarımdan keyloger mı bir şey çıkmıştı . O günden beri hep bakıyorum ama her şeye değil .

Neden böyle bir düşünceye vardınız peki ?

Bana kalırsa komik olan sizsiniz .

Ben 1 yıl önce sizin gibiydim. Önüme geleni indirmezdim ama işte bulaştırmışım. Bilgisiyarımdan keyloger mı bir şey çıkmıştı. O günden beri hep bakıyorum ama her şeye değil.

Neden böyle bir düşünceye vardınız peki?

Bana kalırsa komik olan sizsiniz.

Dostum güvenilir olan yamaları sırf VirusTotal'de virüs çıktı diye oyunları İngilizce oynamak gayet komik ve mantıksızdır. Türkçe yamacı sitesi hariç diğer bütün siteler güvenilirdir yama olarak.
Bu arşivdeki bütün yamalar virüs kontrolünden geçirilerek konuldu çok istiyorsan buradan kullan.

Dostum güvenilir olan yamaları sırf VirusTotal'de virüs çıktı diye oyunları İngilizce oynamak gayet komik ve mantıksızdır. Türkçe yamacı sitesi hariç diğer bütün siteler güvenilirdir yama olarak.
Bu arşivdeki bütün yamalar virüs kontrolünden geçirilerek konuldu çok istiyorsan buradan kullan.
Öncelikle attığın site için teşekkür ederim . Ama orada far cry 5 yok demek ki güvenilir bir tane Türkçe yama bulamamışlar . Ayriyeten sence bir Türkçe yamanın içine Crypto Miner virus koyarlar mı ?

fc5.png

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı