Neden Ümit Özdağ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dün Efe Aydal'ın kanalında canlı yayına çıkmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

IMG_20220513_165444.jpg
Böyle bir tweet atan birine nasıl oy verebilirim? Mafyacılık oynar gibi siyaset yapan birine nasıl oy verebilirim?

Bir distaste aslanı mı görüyorum?

Böyle bir tweet atan birine nasıl oy verebilirim? Mafyacılık oynar gibi siyaset yapan birine nasıl oy verebilirim?

Bir distaste aslanı mı görüyorum?
Öyle davranan birine bu şekilde cevap vermesinde bir sorun yok ayrıca KK tam tersini denedi ama bir işe yaramadı ama bu yaradı o yüzden ben bunu yapmasını doğru buluyorum.

Mafyacılık oynar gibi siyaset yapan biri
Siyasetin kendisi mafya gibi değil mi, büyük soygunlar dönüyor ucu halka dokunan. Ayrıca art niyetli bir mesaj gibi mi duruyor, tek başıma ve silahsız yazmış. Veya gerçekten art niyeti olan biri bunu twitterda herkese açık mı paylaşırdı?

Öyle davranan birine bu şekilde cevap vermesinde bir sorun yok ayrıca KK tam tersini denedi ama bir işe yaramadı ama bu yaradı o yüzden ben bunu yapmasını doğru buluyorum.
Yanlış olana yanlış şekilde karşılık vermesi doğru değil. Herkes birbirine böyle davranırsa ve bu halk tarafından doğru karşılanırsa biz ne zaman doğru hareketi göreceğiz? Ne zaman bu döngü kırılacak? KK denediyse ve beceremediyse bu onun sorunu.
Siyasetin kendisi mafya gibi değil mi, büyük soygunlar dönüyor ucu halkımıza dokunan. Ayrıca art niyetli bir mesaj gibi mi duruyor, tek başıma ve silahsız yazmış. Veya gerçekten art niyeti olan biri bunu twitterda herkese açık mı paylaşırdı?
Siyasetin böyle olması başlı başına bir sorun zaten. Bir siyasetçinin başka bir siyasetçiye silahsız tek başıma geliyorum demesi nasıl normal olabilir Allah aşkına? Hangi ülkede böyle bir şey gördünüz, ülke değil de aşiret miyiz biz? Istiyorsa art niyetli olsun birde.

Siyasetin böyle olması başlı başına bir sorun zaten. Bir siyasetçinin başka bir siyasetçiye silahsız tek başıma geliyorum demesi nasıl normal olabilir Allah aşkına? Hangi ülkede böyle bir şey gördünüz, ülke değil de aşiret miyiz biz? Istiyorsa art niyetli olsun birde.
Böyle bir tweet atan birine nasıl oy verebilirim?
Tamam bu konuda yanlış buluyorsunuz, ama bir yanlışı tüm doğrularını götürür mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı