Neden USB ile kurulum setup'tan daha mantıklı?

ElSivas

Hectopat
Makaleler
4
Neden USB ile kurulum setupdan daha mantıklı?

USB'imi yanlışlıkla kırdığım için setup'tan kurmayı düşünüyorum ama çoğu kişi USB'ye daha mantıklı dedi. Sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü temiz kurulum yapılabiliyor ve daha güvenli, daha temiz. Setup ya da yükseltme ile uğraşılmaz. Olması gereken bu.

USB'imi yanlışlıkla kırdığım için Setup'tan kurmayı düşünüyorum ama çoğu kişi USB'ye daha mantıklı dedi. Sebebi nedir?

CD veya DVD'den veri okumak USB'ye göre bayağı yavaş, aynı zamanda artık CD ve DVD devri müzik sektöründen fazla pek tercih konusu değil onun için zamandan ve elektrikten tasarruf yapabilmekteyiz.

USB'imi yanlışlıkla kırdığım için Setup'tan kurmayı düşünüyorum ama çoğu kişi USB'ye daha mantıklı dedi. Sebebi nedir?

USB ile kurmak sıfır format gibidir. Fakat setuptan kurarsanız stabil olmaz. O yüzden USB.

USB'imi yanlışlıkla kırdığım için setup'tan kurmayı düşünüyorum ama çoğu kişi USB'ye daha mantıklı dedi. Sebebi nedir?
Çünkü kurulum cd leri özel bir şekilde hazırlanıyor ve genelde çok eski sürüm oluyor, usb ise sadece rufus ve iso dosyası ile hazırlanıyor ve sürümü kendin seçiyorsun

Yeni konular

Geri
Yukarı