Neden Windows 11 güncellemesi alamıyorum?

Anakart dahil olmak üzere sistem yazın.
Geç dönüşüm için özür dilerim.
Anakart: Gigabyte B450M S2-h.
İşlemci: AMD Ryzen5 3500X.
Ekran kartı: Sapphire RX580.
RAM: XPG Gammix D30 2x8.
SSD: James Donkey JD1000PRO 256 GB.
Turbox 256 GB
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlgili video, Technopat YouTube kanalında var :) Hemde daha 4 saat önceden.
Aboneyim ama gözümden kaçmış:D İzleyip uygulamaya çalışayım.
Sadece TPM bulunamadı diyor.
Artık mutlu son mu, mutsuz son mu Windows 11 yayınlanınca göreceğiz.

Dosya Ekleri

• resim_2021-07-02_194809.png
    resim_2021-07-02_194809.png
    54,6 KB · Görüntüleme: 37
  • resim_2021-07-02_195902.png
    resim_2021-07-02_195902.png
    111,3 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Geç dönüşüm için özür dilerim.
Anakart: Gigabyte B450M S2-h.
İşlemci: AMD Ryzen5 3500X.
Ekran kartı: Sapphire RX580.
RAM: XPG Gammix D30 2x8.
SSD: James Donkey JD1000PRO 256 GB.
Turbox 256 GB

Aboneyim ama gözümden kaçmış:D İzleyip uygulamaya çalışayım.
Sadece TPM bulunamadı diyor.
Artık mutlu son mu, mutsuz son mu Windows 11 yayınlanınca göreceğiz.
TPM'in kaldırılacağını düşünüyorum.

Windows Update üzerinden bildirim geldi. Win11 güncellemesi için sistem kontrolü yaptım yine "Bu bilgisayar Windows 11'i çalıştıramaz" diyor. WhyNotWin11'den kontrol ettim her şey sorunsuz gözüküyor. Sorun şimdi ne olabilir?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10,9 KB · Görüntüleme: 18
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    26,7 KB · Görüntüleme: 25
Windows Update üzerinden bildirim geldi. Windows 11 güncellemesi için sistem kontrolü yaptım yine "bu bilgisayar Windows 11'i çalıştıramaz" diyor. WhyNotWin11'den kontrol ettim her şey sorunsuz gözüküyor. Sorun şimdi ne olabilir?

Bilgisayar Windows 11 destekliyor yani sorun yok. Sadece PC denetleme yardımcısı yanlış bilgi söylüyor. Ara sıra PC denetleme yardımcısı hatalı söyleyebiliyor yani bazen böyle hatalar oluyor. İsterseniz Windows 11 yükleme yardımcısı ile şimdi yükseltebilirsiniz. 😃😃😃😃🥳😁😁🥳

Bilgisayar Windows 11 destekliyor yani sorun yok. Sadece PC denetleme yardımcısı yanlış bilgi söylüyor. Ara sıra PC denetleme yardımcısı hatalı söyleyebiliyor yani bazen böyle hatalar oluyor. İsterseniz Windows 11 yükleme yardımcısı ile şimdi yükseltebilirsiniz. 😃😃😃😃🥳😁😁🥳
Bir çok kişi yükseltme yüzünden sürücü çakışması vb. olduğunu söylüyor. Doğru mu?

Çok teşekkür ederim😀😀. Peki Win11 şu anda kararlı olarak mı çıktı? İndirilmeye değer özellikleri var mı?

Çok teşekkür ederim😀😀. Peki Windows 11 şu anda kararlı olarak mı çıktı? İndirilmeye değer özellikleri var mı?

Evet kararlı olarak çıktı. Yeni arayüz ve yeni uygulamaları var. Mesela yeni arayüzlü ama temelinde bildiğimiz klasik uygulamalardan olan yeni MS Paint gibi. Not: Android desteği 2022 güncellemesine ertelendi.

Birçok kişi yükseltme yüzünden sürücü çakışması vb. olduğunu söylüyor. Doğru mu?

Değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı