Neden Windows 8 Almalıyız ?

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 3B
2000, 95 ve 7,8 olsaymış tadından yenmezmiş. :D Ama arşivin güzel sevgili Yamyam dostum :D Bir de sigara olmasa resimde tam olacak :D Sağlığa zararlı böyle şeyler. Bir de abi sorumu mazur görürsen, yaşını sorabilir miyim ?
Benim yaşım 50 sevgili Kaan kardeşim. Senin benden küçük olduğunu düşündüğüm için sana kardeşim diye hitap ediyorum.
95'li yıllarda ben ciddi bir AMIGA kullanıcısı idim. O yıllardaki PC'ler AMIGA bilgisayarların yanından bile geçemiyordu.
Sigaranın zararlarını hatırlattığın için de teşekkür ederim. 25 yıldır içiyorum hala anlayamadım:D

Evet :) Küçüğüm sizden 18 yaşındayım. İstediğiniz şekilde hitap edebilirsiniz :D Hitap konusunda kelime seçen taraf siz değil bizzat ben olmalıyım bu durumda aslında. Aman diyeyim... Gün gelir kalbinde ağrı hissedersin baktırırsın ama sadece baktırırsın :D İş işten geçmiş olur. Hayatı sağlıklı teknoloji dolu ve erken kalkarak yaşamak varken, sigaraya 8-10 lira bayılmakta neymiş ?! :D Ne güzel sisteminizi yenilerdiniz şimdi ciğerlerde sağlıklı takılırdı. (Biraz ''Şuradaki arabayı görüyor musun ? Sigara içmesen senin olabilirdi...'' mevzusuna döndü kusura bakma) :D

Hayatı sağlıklı teknoloji dolu ve erken kalkarak yaşamak varken, sigaraya 8-10 lira bayılmakta neymiş ?!
İyi dersin fakat yediğimiz zebze ve meveler ilaçlı.
Giydiğimiz elbiseler petrol ile renklendirilmiş.
İçtiğimiz su bile ilaçlı.
Sağlıklı yaşamak 19.yüz yıldan sonra bitti.

Telefon sinyal kim zaralı dedi kimi zaraszı.
Cep telefonların radyasyon değerleri içinde kim zaralı dedi kimi zaraszı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olsun be abi :D Sigaradan aldığın zarar bunlarla kıyaslayamayacağın kadar kısa vadede zarar veriyor. Öyle düşün. Ona bakarsan, yer çekiminden dolayı da deforme oluyoruz :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı