Xbox Neden Xbox tercih edilmeli?

Eğer risk alırsa turuncu forumda hesap alışverişi yapabilir. Kardeşlik ile elden ele dolaşmış hesaplar ucuz oluyor. Tabii arkadaş tercih eder mi bilmem.

Şahsen hesap olayını ben de hiç kullanmadım hoşuma gitmiyor bu gibi şeyleri de duydum. Ama tavsiye ettiğim CD yöntemi çok temiz iş. Kafan rahat oynuyor satıyorsun veya takaslıyorsun. Önerim arkadaşa bu yönde olur PS5'te ekonomik takılmak istiyorsa.

Ucuz bir PS4 alıp özel oyunları oynadıktan sonra satabilirsiniz. PS4'te oynayıp PS5'te oynayamayacağınız çok az oyun. PS5 nesli çok boş geçiyor. Sırf bu oyunları PS5'te oynamak için o kadar para bu konsola verilmez bence.

PS özel oyunlarından sadece Ghost of Tsushima ve TLOU2, spiderman 2 oynamadım geri kalanları oynadım.

Oyunları zaten ciddi para. PC al bence. Konsola para dayanmaz yıllar önce bende vardı ne oldu. Dünya kadar para gitti oyunlara.

Konsola acımıyorlar. Oyun fiyatı çok yüksek.

Bilmiyorum hocam kütüphanede o oyunların görünmesi hoşuma gidiyor.

Şahsen hesap olayını ben de hiç kullanmadım hoşuma gitmiyor bu gibi şeyleri de duydum. Ama tavsiye ettiğim CD yöntemi çok temiz iş. Kafan rahat oynuyor satıyorsun veya takaslıyorsun. Önerim arkadaşa bu yönde olur PS5'te ekonomik takılmak istiyorsa.

Arkadaşım GoW ragnarok CD'sini satmaya çalışıyordu 1500 TL'ye aldığı oyunu 700 TL gibi bir fiyata verdi ustunu veren 2 ayda çıkmadı.

Son düzenleme:
Arkadaşım GoW ragnarog CD'sini satmaya çalışıyordu 1500 TL'ye aldığı oyunu 700 TL gibi bir fiyata verdi ustunu veren 2 ayda çıkmadı.

GoW Ragnarok'u takaslasaydı daha iyi iş çıkarabilirdi. Bu arada biraz ucuza vermiş ama normalde de zaten 900TL falan eder anca. Büyük oyunları satmak yerine takaslamak daha kârlıdır. Fakat eski oyunlarda özellikle PS4 yapımı oyunları ise satmak daha avantajlıdır.

PS özel oyunlarından sadece Ghost of Tsushima ve TLOU2, spiderman 2 oynamadım geri kalanları oynadım.
Ghost of Tsushima güzel oyun fakat konsol aldıracak kadar değil bence. TLOU2 için de isterseniz konsol kiralayabilirsiniz

Spider Man 2 için birşey diyemem ben de oynamadım fakat genel anlamda hoşlandığım bir oyun serisi ve süper kahraman değil. Bence onun için de konsol alınmaz.

PS özel oyunlarından sadece Ghost of Tsushima ve TLOU2, Spider-Man 2 oynamadım geri kalanları oynadım.

O zaman bir PS5 kiralamayı öneririm. Yaşadığınız şehir büyükşehir ise genelde PS cafelerde bu oyunları bulursunuz.

Ghost of Tsushima güzel oyun fakat konsol aldıracak kadar değil bence. TLOU2 için de isterseniz konsol kiralayabilirsiniz.

Spider-Man 2 için bir şey diyemem ben de oynamadım fakat genel anlamda hoşlandığım bir oyun serisi ve süper kahraman değil. Bence onun için de konsol alınmaz.

Konsol kiralama islerime pek girmek istemiyorum çünkü yarin bir gun bir sorun olursa basina kalkarlar.

O zaman bir PS5 kiralamayı öneririm. Yaşadığınız şehir büyükşehir ise genelde PS cafelerde bu oyunları bulursunuz.

PS cafelerde genelde FIFA pes falan olmuyor mu en son gittiğimde sadece FC 24 vardi.

GoW Ragnarok'u takaslasaydı daha iyi iş çıkarabilirdi. Bu arada biraz ucuza vermiş ama normalde de zaten 900TL falan eder anca. Büyük oyunları satmak yerine takaslamak daha kârlıdır. Fakat eski oyunlarda özellikle PS4 yapımı oyunları ise satmak daha avantajlıdır.

Hocam bu CD işi biraz sıkıntılı gibi 2,3 ay bekleyip oyun takaslamak veya adam çizik CD verir falan bunlarda bir risk sonuçta.

Hocam bu CD işi biraz sıkıntılı gibi 2,3 ay bekleyip oyun takaslamak veya adam çizik CD verir falan bunlarda bir risk sonuçta.

Oyun takaslarken 2-3 ay beklemezsin ki. Ticaret genel olarak risktir. Yani ben alternatif yol olarak söyledim başka da seçenek yok ne yazık ki.

Yakında Xbox oyunları da zamlanır zaten belirli oyunlar zamlandı Xbox Store üzerindede siz abonelik sistemlerinden hangisi daha mantıklı diye bakın.

Bir de CD alırsam biriktirmek isterim hocam ben koleksiyon yapması çok iyi oluyor.

Oyun takaslarken 2-3 ay beklemezsin ki. Ticaret genel olarak risktir. Yani ben alternatif yol olarak söyledim başka da seçenek yok ne yazık ki.

Olabilir tabii ki hocam ben sadece sarı siteyi örnek aldım sarı sitede 2,3 ay takas için bekleyen oyunlar vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı