Nedensiz gelen icra dosyası SMS'i

Akiel1903

Femtopat
Daha fazla  
Bana böyle bir SMS geldi, dolandırcı mı? Yaşım 16.

SN. müşteki, tüm uyarılara rağmen dosyanızı kapatmadığınız tespit edilmiştir. Tck. 227 maddesi gereğince adresinize icra dosyası yönlendirilecektir. Uzlasma sağladığınız takdirde 3150 TL iptal bedeli ödenecektir. Aksi takdirde 36.000 TL tazminat davası açılacak banka hesaplarınız bloke konulacaktır. 1136 avukatlık kanunu 35/A maddesi gereğince tarafınıza yönlendirilmiştir yasal işlem başlatılmaması adına
İrtibat no: 0505XXXXXXX.

Son düzenleyen: Moderatör:
16 yaşında birinin hangi imza atma hakkı varda icra dosyası oluşuyor. 18 yaşında değil kredi kartı bile alamaz. Yaşınız biraz ufak olduğu için kolay inanacağınızı düşünüyorlar. Böyle mesajlar gelir aldırış etmeyin.:)

Benim birkaç sene önce banka hesabıma bloke konana kadar 20 kere kağıt gelmiş, borcun üzerinden de 8 sene geçmişti. Hayır ne oldu bloke konan ücretin 10'da 1'ine denk gelen ve enflasyon sayesinde kuş kadar kalan borcu ertesi günü Adliye'den ödedim bloke de kalktı gitti.

Kısaca gerçekten icralık olsanız bile "yav he he" deyin geçin.

Benim birkaç sene önce banka hesabıma bloke konana kadar 20 kere kağıt gelmiş, borcun üzerinden de 8 sene geçmişti. Hayır ne oldu bloke konan ücretin 10'da 1'ine denk gelen ve enflasyon sayesinde kuş kadar kalan borcu ertesi günü Adliye'den ödedim bloke de kalktı gitti.

Kısaca gerçekten icralık olsanız bile "yav he he" deyin geçin.

Anlaşıldı hocam.

Geri
Yukarı