Nedir bu 1650S aşkı?

Ben fanboy değilim. Hayatımda hiç Intel işlemci kullanmadım ve genelde tercihler AMD minvalinde oldu. Ancak ekran kartı konusunda her iki firmayı da deneyimledim. Bakın burada RX 5700 XT kartı ile ilgili ısınma, driver, siyah ekran gibi bir dolu sorun var. Volt değerleriyle oynayın deniyor, sürücüyü kaldırıp eski sürücüyü kurun deniyor, sadece AMD kartları üreten firmaların bazı modellerinde ısınma sorunları oluyor deniyor. Tamam da bu adam belirli bir miktarın üzerinde para ödemiş. Bu saatten sonra böyle şeylerle uğraşmak zorunda olmamalı. F/P bazlı bir ürün alsak bile hoş değil ama hadi sineye çekilip bir şekilde halledilir ama en üst modelde dahi bir dolu soru geliyor. İşin üzücü tarafı kimisi sorun yaşıyor kimisi sıfır sıkıntı. O zaman stabil bir durum sağlamıyor demektir. Bu yüzden Nvidia hala akla daha yatkın.

Güzel kart. Eski muadillerine göre verimli, yeni nesil, yeni teknolojiler içeriyor. Ayrıca sonundaki "S" ibaresini sonuna kadar hak eden tek kartlardan biri kendisi. Gerçekten süper yani. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı