Nedir bu Hitler aşkı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

King Weathers

Decipat
İyi günler sevgili Technopat sakinleri, sizlere bir sorum olacak. Genellikle 12-20 yaş arası birçok gençte inanılmaz bir Hitler sevgisi var. Bana tarihi çok iyi bildiklerini, Hitler'in Türkleri sevdiğini, öldürülen milyonlarca Yahudi'ye iyi olduğunu, Yahudilerin aşağı ırk olduğunu ve Hitler'in fotoğrafına baktıklarında asil bir adam gördüklerini söylüyorlar. Ben tarih okuyorum, yukarıda yazdıklarımın hiçbiri doğru değil. 6'sı Yahudi olmak üzere 17 milyon insanın hayatını kaybetmesinde doğrudan, 55 milyon insanın hayatını kaybetmesinde dolaylı rol oynamış bir adamdan bahsediyoruz. Ben fotoğrafına baktığımda asil bir adamdan çok şeytanın ta kendisini görüyorum. Peki sizin düşünceleriniz neler?

Aynı şekilde generallerine de büyük bir sevgi var. Kendi milleti olan Almanlar dahi onları konuşmaktan haz etmezken bizimkiler göğe çıkarıyor.

Lenin, Stalin, Hitler... Hepsi katildir ve insanlık suçu sayılabilecek her şeyi yaparak milyonlarca insanın hayatını zindana çevirmiştir.

Aynı şekilde generallerine de büyük bir sevgi var. Kendi milleti olan Almanlar dahi onları konuşmaktan haz etmezken bizimkiler göğe çıkarıyor.

Lenin, Stalin, Hitler... Hepsi katildir ve insanlık suçu sayılabilecek her şeyi yaparak milyonlarca insanın hayatını zindana çevirmiştir.
Acaba ''Erwin Rommel'' denen generale bir imada mı bulundunuz? O da Hitler gibi kötü biri miydi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı